Служба Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та атлантичної інтеграції України 

Іванна Орестівна Климпуш-Цинцадзе   
Кар’єра та громадська діяльність
Із квітня 2016 року — Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.
До цього була народним депутатом України Верховної Ради VIII скликання (з 27.11.2014 до 16.04.2016 рр). У Парламенті була членом Міжфракційного об'єднання "Єврооптимісти", працювала Першим заступником Голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, очолювала Постійну делегацію Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї НАТО, входила до Української частини Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС, очолювала групу з міжпарламентських зв'язків із Грузією, була співголовою неформальної міжпарламентської групи друзів "Україна-ЄС" у Європарламенті, а також Першим заступником співголови групи з міжпарламентських зв'язків зі США. 
Із середини 2011 року до обрання до Верховної Ради керувала Ялтинською європейською стратегією (YES) - міжнародною мережею, покликаною сприяти розвитку справедливої, демократичної та процвітаючої України і підтримці реформ, необхідних для європейської інтеграції України.
До цього, з листопада 2007 року, працювала заступником директора та керівником програм міжнародної благодійної організації Open Ukraine Foundation, а з вересня 2009 р. і до травня 2011 р. обіймала посаду директора фонду. Займалася стратегічним плануванням та оперативною реалізацією програм Фонду, спрямованих на підтримку міжнародного співробітництва України, публічної дипломатії, просування позитивного іміджу країни, міжнародного діалогу з питань безпеки.
З 2002 до 2007 рр. була кореспондентом  Української служби Радіо ВВС у США (м. Вашингтон) та на Кавказі (м. Тбілісі).
З 2001 до 2002 рр. виконувала обов'язки директора київського Центру Інституту "Схід-Захід", з 1998-го року працювала в Центрі на посаді керівника проекту.
У 1993 році стала керівником проекту в Українському незалежному центрі політичних досліджень у Києві. Пізніше очолювала Департамент міжнародних відносин центру.
Є членом наглядових рад ГО "Інститут економічних досліджень та політичних консультацій" та ГО "Український інститут публічної політики", членом громадського об'єднання "Асоціація випускників "Аспен-Україна"; входить до правління громадської організації "Український кризовий медіа центр", правління YES.
Співавтор книги "Чорноморський регіон: співробітництво і безпека", що була опублікована в 2000 р.  інститутом "Схід-Захід" у Нью-Йорку.  
Освiта
У 1998-му році здобула ступінь магістра з міжнародних відносин, референта-перекладача з англійської мови Інституту Міжнародних відносин Київського Національного Університету ім. Т.Г. Шевченка (диплом із відзнакою).
Раніше, у 1994 році, отримала диплом спеціаліста з відзнакою за фахом "Дефектологія, олігофренопедагогіка і логопедія" в  Українському державному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова.
Протягом 1993 року навчалася міжнародних відносин у Державному Університеті штату Монтана (США), а в 1992 році - на курсі "Історія України. Українська література" у літній школі при Гарвардському українському дослідницькому інституті Гарвардського університету (США).
Вільно володіє українською, російською, англійською мовами. Розуміє та розмовляє польською, угорською та грузинською мовами.
Народилася 5 липня 1972 року в Києві. Заміжня. Має двох доньок.
 

Служба Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

Приймальня Віце-прем'єр-міністра
Адреса: вул. Грушевського,12/2, Київ 01008
тел.: (044) 256-79-29, 
факс: (044) 253-07-80
e-mail: office-klympush@kmu.gov.ua
 
Керівник Cлужби Віце-прем’єр-міністра  
Ігор Селецький
тел.: (044) 256 75 33
e-mail: seletskiy@kmu.gov.ua
 
Заступник керівника Cлужби Віце-прем’єр-міністра 
Лариса Поліщук
тел.: (044) 256 69 85
e-mail: polischuk@kmu.gov.ua
 
Керівник прес-служби Віце-прем’єр-міністра
Олена Конопля
тел.: (044) 256 67 73
e-mail: konoplia@kmu.gov.ua
 
Радник Віце-прем’єр-міністра з питань співпраці з НАТО
Владислав Яснюк
тел.: (044) 256 67 16
e-mail: yasniuk@kmu.gov.ua
 
Радник Віце-прем’єр-міністра з питань співпраці з ЄС
Світлана Таран
старший референт Урядового Офісу координації питань європейської та євроатлантичної інтеграції
тел.: (044) 256 63 16
e-mail: taran.svitlana@kmu.gov.ua
 
Радник Віце-прем’єр-міністра з міжнародних питань
Дарія Гайдай
тел.: (044) 256 76 62