Прес-релізи

Головні новини

Конґрес Українців Канади оголосив переможців ґрантів Фонду "Захисники України"

Конґрес Українців Канади та Канадсько-українська Фундація назвали отримувачів гранту від Фонду "Захисники України".

14/06/2018
Конґрес Українців Канади оголосив переможців ґрантів Фонду "Захисники України"
14/06/2018

Конґрес Українців Канади та Канадсько-українська Фундація назвали отримувачів гранту від Фонду "Захисники України".

Російські спецслужби намагаються поставити знак рівності між українськими патріотами та антисемітами, – Іванна Климпуш-Цинцадзе
12/06/2018

Російські спецслужби намагаються поставити знак рівності між українськими патріотами та антисемітами.

Комунікація євроінтеграції критично важлива для ефективності реформ в Україні, – Іванна Климпуш-Цинцадзе в Одесі
08/06/2018

Покращення інформування громадян задля підвищення  їхньої обізнаності у євроінтеграційних процесах є критично важливим для  ефективності реформ, які відбуваються в Україні.

Іванна Климпуш-Цинцадзе провела нараду з представниками громадських організацій щодо співпраці в реалізації гендерної політики
07/06/2018

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе провела робочу нараду з представниками громадських організацій щодо їхньої ролі в реалізації державної гендерної політики та подальшої співпраці.

Побутові відходи є не лише проблемою, а й можливістю, якою необхідно скористатися, як це роблять держави-члени ЄС, - Іванна Климпуш-Цинцадзе
06/06/2018

Ключове у питаннях поводження з відходами – розуміння, що вони є не лише проблемою, а й можливістю. Нам необхідно нею скористатися, як це роблять держави-члени ЄС та інші країни.

Стратегічні радники високого рівня Комітету реформ Міноборони України надають практичну допомогу і прискорюють інтеграцію до НАТО , – Іванна Климпуш-Цинцадзе
05/06/2018

Діяльність стратегічних радників високого рівня Комітету реформ Міністерства оборони України позитивно впливає на запровадження системних змін у секторі безпеки і оборони України.

Іванна Климпуш-Цинцадзе розповіла про прогрес впровадження реформ на семінарі в Брюсселі
29/05/2018

За місяць до міжнародної конференції з питань реформ в Україні, яка почнеться 27 червня в Копенгагені, у Брюсселі відбувся семінар "Розбудовуючи стійкість України через реформи та боротьбу з корупцією" за участі Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе та Міністра закордонних справ Данії Андерса Самуельсена.

Іванна Климпуш-Цинцадзе розповіла про прогрес впровадження реформ на семінарі в Брюсселі
29/05/2018

За місяць до міжнародної конференції з питань реформ в Україні, яка почнеться 27 червня в Копенгагені, у Брюсселі відбувся семінар «Розбудовуючи стійкість України через реформи та боротьбу з корупцією».

Наша допомога – це запорука вашої перспективи вступу до ЄС, – Голова Комітету Сенату Парламенту Чехії
24/05/2018

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Головою Комітету із закордонних справ, оборони та безпеки Сенату Парламенту Чеської Республіки Франтішеком Бубланом.