Новини

Головне

Червоний Хрест України доправив другу партію додаткової гуманітарної допомоги постраждалим від повеней в Україні

На запит Уряду Червоний Хрест України доправив другу партію додаткової гуманітарної допомоги постраждалим від повеней у Західні області.

13/08/2021
Євросоюз виділив Україні 105 млн євро на підтримку малого бізнесу та реформ
16/07/2021

Ольга Стефанішина підписала три угоди з Європейською комісією на фінансування нових програм допомоги ЄС для України на 105 млн. Це фінансування надається в рамках пакету допомоги Євросоюзу Україні, спрямованого на підтримку малого бізнесу, реформ та подолання наслідків епідемії COVID-19.

Україна досягла прогресу у 15 з 17 Цілей сталого розвитку у 2019 р. – Ольга Стефанішина
16/07/2021

Такі дані наводяться у Добровільному національному огляді щодо досягнення ЦСР в Україні. Про це повідомила Віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина під час відеозвернення до учасників Політичного форуму високого рівня зі сталого розвитку під егідою ЕКОСОР у м. Нью-Йорк.

16 липня - Ольга Стефанішина візьме участь у проведенні відкритого конкурс на керівні посади в прикордонному відомстві
15/07/2021

16 липня Віцепрем‘єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина візьме участь у відкритому і прозорому відборі Державної прикордонної служби України кандидатів для призначення на посади керівників прикордонних загонів.

Ольга Стефанішина: Україна точно стане членом ЄС, це питання часу
15/07/2021

15 липня Віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України долучилася до обговорення звіту про прогрес впровадження Україною європейських норм у 2014-2019 рр. та стратегічні пріоритети Уряду України у напрямку політичної асоціації та економічної інтеграції Україна-ЄС. 

Ольга Стефанішина: Підписання Угоди про Спільний авіаційний простір має відбутися якнайшвидше
15/07/2021

Угода сприятиме розвитку української авіаційної індустрії, збільшенню кількості рейсів і пасажиропотоку. 

Украерорух отримає 25 млн євро кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку
14/07/2021

Державне підприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух) отримає кредит на суму 25 млн євро від Європейського банку реконструкції та розвитку для поповнення обігових коштів.

«ЄС для підсилення державних фінансових систем місцевих урядів (LOGICA)»: підсумки п’ятого засідання Керівного комітету Проєкту
14/07/2021

9 липня Перший заступник Міністра фінансів Денис Улютін провів п’яте засідання Керівного комітету Проєкту «ЄС для підсилення державних фінансових систем місцевих урядів (LOGICA)».

Уряд Франції допоможе модернізувати систему постачання питної води у Маріуполі
13/07/2021

Уряд Франції в особі компанії Natixis надає Україні пільговий кредит в розмірі 64 млн євро на проєкт з модернізації системи постачання питної води у місті Маріуполь