Новини

Головне

Червоний Хрест України доправив другу партію додаткової гуманітарної допомоги постраждалим від повеней в Україні

На запит Уряду Червоний Хрест України доправив другу партію додаткової гуманітарної допомоги постраждалим від повеней у Західні області.

13/08/2021
Коментар щодо законопроєкту №3739 щодо змін до Закону "Про публічні закупівлі"
21/07/2021

Сьогодні Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроект №3739, яким пропонуються зміни до рамкового Закону "Про публічні закупівлі".

По суті - законопроект спрямований на точкове врегулювання фінансових взаємовідносин держави та машинобудівної галузі в аспекті, який стосується державних закупівель.

Парламент ухвалив закон щодо підтримки розвитку відновлюваної енергетики
21/07/2021

Верховна Рада України ухвалила в другому читанні та в цілому проєкт закону №3658 про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії.

На запит Уряду Червоний Хрест України доправив першу партію додаткової гуманітарної допомоги постраждалим від повеней
21/07/2021

На запит Уряду України Червоний Хрест України  доправив першу партію додаткової гуманітарної допомоги постраждалим від повеней на Заході України. Доставка відбулася у рамках співпраці Уряду України з Червоним Хрестом України у координації та за підтримки Міжнародної Федерації Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, Данського Червоного Хреста і Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Гендерна рівність потребує спільних зусиль та координації
21/07/2021

У рамках підготовки до Стратегічної платформи другого рівня координації міжнародної технічної допомоги, що відбудеться під головуванням Віцепрем’єрки Ольги Стефанішиної 23 липня, проведено зустріч секторальної донорської групи з питань гендерної рівності.

Мінцифра та МВС співпрацюють з Радою Європи щодо протидії насильству над дітьми
20/07/2021

Міністерство цифрової трансформації  долучилось до проєкту Ради Європи «Протидія насильству щодо дітей в Україні», який є продовженням попереднього проєкту Ради Європи з протидії насильству щодо жінок та дітей. Водночас МВС продовжує співпрацю з Радою Європи в рамках проєкту.

Ольга Стефанішина обговорила з Єврокомісаром розвиток торгівлі Україна-ЄС
17/07/2021

Сьогодні, 17 липня Ольга Стефанішина, Віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України провела онлайн зустріч з Філом Хоганом, Комісаром ЄС з питань торгівлі.

Ольга Стефанішина проінспектувала відбір керівництва Державної прикордонної служби України
16/07/2021

Віцепрем’єр-міністерка України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина проінспектувала завершення незалежного відбору керівного складу Державної прикордонної служби України в рамках проєкту «Нове обличчя керівного складу».

Ольга Стефанішина: Досягнення гендерної рівності в Україні має бути враховане в усіх напрямах роботи
16/07/2021

Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина провела розширену нараду з представниками усіх Міністерств, центральних органів виконавчої влади щодо пріоритетів гендерної політики та виконання зобов’язань України в рамках Партнерства Біарріц.