Зрив конкурсу на голів податкової і митної служб загрожує співпраці з ЄС

Отримання допомоги від Міжнародного валютного фонду та Європейського Союзу може опинитись під загрозою через зрив конкурсів на посади голів Державної митної служби та Державної податкової служби.

Про це заявили у Міністерстві фінансів України.

"Чесні та некорумповані очільники Державної податкової та митних служб, як очікується, повинні запустити реформу відомств. Це якраз найбільші очікування бізнесу. Це передумова для отримання траншів допомоги в рамках четвертої програми макрофінансової допомоги від ЄС та в рамках програми МВФ", — наголосили в Мінфіні.

Минулого тижня Окружний адміністративний суд Києва зупинив конкурс на посаду Голови державної митної служби.

"Також нам відомо, що до Окружного адмінсуду Києва вже подано заяви про забезпечення позову щодо зупинення іншого конкурсу — на зайняття вакантної посади Голови державної податкової служби", — додали у Міністерстві.

У відомстві зазначили, що положення для двох служб розробляли з експертами, міжнародними партнерами та бізнесом. За конкурсом могли слідкувати всі охочі. Також всі мали змогу поспілкуватись з претендентами на посади голів відомств. Жоден із спостерігачів не висловив сумнівів у прозорості і відкритості процесу.

Уряд подав клопотання про скасування ухвали суду, яка зупиняє конкурс на Главу митної служби.

Нагадаємо, Уряд схвалив проведення огляду витрат у дев’яти сферах

Підготовлено за матеріалами Міністерства фінансів України. Оригінал статті читайте за посиланням. 

 

Рубрика: