За рік ЄБРР інвестував в Україну понад 1,1 млрд євро

Минулого року Європейський банк реконструкції і розвитку інвестував більше 1,1 млрд євро у 51 український проект у державному і приватному секторах. Про це повідомляє ЄБРР.

680 млн євро від загального обсягу інвестицій в Україні у 2019 році віднесено до "зеленої" категорії, що є найвищим показником серед усіх країн, в які інвестує ЄБРР. 

Упродовж минулого року банк підтримував важливі проєкти у державній інфраструктурі, відновлювальній енергетиці, агробізнесі та фармацевтиці, а також програми підтримки малого та середнього бізнесу.

Усі напрямки детально описані тут: https://bit.ly/2QZH1at

За результатами 2019 року Україна посіла друге місце за обсягом інвестицій ЄБРР та перше – за кількістю підписаних проєктів.

Нагадаємо, у 2020 році ЄБРР та Європейський Союз посилять підтримку малого та середнього бізнесу у країнах Східного партнерства. Фінансові установи України, Молдови, Білорусі, Грузії, Вірменії та Азербайджану отримають 250 мільйонів євро позики від Європейського банку реконструкції і розвитку. Крім того, Євросоюз надасть 67,6 мільйонів євро грантів на підтримку цих інвестицій.