За підтримки ЄС у Бердянську відкрили дитячий садок та реабілітаційний центр (ФОТО)

У Бердянську за фінансової підтримки програми Європейського Союзу відкрили оновлений дитячий садочок та реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю. 

Як повідомляє прес-служба Запорізької ОДА, загальний бюджет проекту складає 1 337 535 євро. У межах проекту повністю реконструювали будівлю, у якій розмістився новий дошкільний навчальний заклад "Зіронька" та центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. Закупили всі необхідні меблі та техніку. 

Тепер відвідувати дитячий садок зможуть біля 120 дітей, а центр реабілітації дітей-інвалідів – 130 вихованців щороку.

В урочистому відкритті садочка взяв  участь Віце-президент Європейської Комісії Валдіс Домбровскіс, який перебував в Україні з візитом.

"Сподіваюсь, що цей об’єкт не перший і не останній, який створено з боку Євросоюзу. І від Єврокомісії можу сказати, що Україна і в подальшому може розраховувати на підтримку ЄС, розвиток нашої співпраці та добрих стосунків", - зазначив під час урочистого відкриття закладу він.

Раніше повідомлялося, що IFC (International Finance Corporation) виділить 12,5 млн євро на закупівлю 64 сучасних автобусів для Маріуполя. Крім того, за кошти  інституції планують реконструювати міське автобусне депо та оновити ремонтне обладнання транспортної інфраструктури.