Євросоюз продовжить санкції проти РФ ще на шість місяців

Європейський Союз узгодив продовження санкцій проти Російської Федерації через агресію проти України ще на півроку. Відповідне рішення ухвалили посли Євросоюзу 20 лютого.

"Комітет постійних представників ЄС погодив продовження індивідуальних санкцій проти РФ до вересня 2019 року. Символічний крок у 5-ту річницю початку агресії Росії проти України", — заявив у Twitter посол України в ЄС Микола Точицький.

Кореспондент "Радіо Свобода" з Брюсселя Рікард Джозвяк своєю чергою повідомив, що ці обмежувальні заходи передбачають замороження активів та заборону на отримання віз для 163 людей, які причетні до російської агресії проти України. Також санкції стосуються 44 російських компаній. За інформацією журналіста, пізніше до санкційного списку додадуть ще вісьмох людей, причетних до агресії в Азовському морі. Поки їх у переліку немає. 

Попередні антиросійські санкції, ухвалені ЄС, діють до 15 березня 2019 року. Нові, продовжені санкції вступлять у силу після публікації рішення в офіційному журналі Євросоюзу.