ЄС та Польща допоможуть вдосконалити систему цивільного захисту ОТГ

Асоціація добровільних пожежних команд Республіки Польща за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” допоможуть вдосконалити систему цивільного захисту в об’єднаних громадах України.

Про це повідомили у Державній службі України з надзвичайних ситуацій.

За інформацією відомства, до проекту приєднаються громади шести областей: Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Рівненської, Хмельницької та Чернігівської.

отг

Ініціатива “Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах України” має підтримати ОТГ в процесі управління кризовими ситуаціями на місцевому рівні. Крім того, проект допоможе громадам створити плани заходів у сфері цивільного захисту — з особливим акцентом на створення добровільних пожежних команд, які доповнюють професійні пожежні частини.

“Участь в ініціативі “Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах України" дозволить громадам-учасницям отримати професійну підготовку, пройшовши відповідні навчання та покращити співпрацю з обласними управліннями ДСНС”, — зазначили у службі.

Щонайменше десять з тридцяти громад-учасниць отримають підтримку у вигляді професійного менторства від міжнародних експертів з аналізу місцевих ризиків та створення детального місцевого плану безпеки та заходів реагування на надзвичайні події.

Довідково:

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку "U-LEAD з Європою" спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. 

Нагадаємо, експерти програми "U-LEAD з Європою" проведуть тренінги для 20 ОТГ щодо планування первинної медичної допомоги

Підготовлено за матеріалами Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Оригінал статті читайте за посиланням.

Рубрика: