ЄС допомагає вдосконалювати систему професійної освіти

17-18 лютого в Університеті Констанц відбувся перший семінар проєкту ЄС Еразмус+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)». У заході взяли участь 36 викладачів з України, Німеччини, Австрії та Італії.

Про це повідомляє сайт Проєкту.

Метою PAGOSTE є налагодження зв’язків між різними стейкхолдерами, які беруть участь у підготовці викладачів для професійної освіти, зокрема професійно-технічними закладами та університетами. Проєкт під головуванням німецького вишу об’єднав представників Віденського університету економіки та бізнесу (Австрія); Римського університету Тре (Італія); п’яти українських ЗВО: Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана, Української інженерно-педагогічної академії, Національного транспортного університету, Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського, а також директорату професійної освіти МОН України та Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук.

Впродовж двох днів роботи викладачі обговорили плани роботи у рамках проєкту, проблеми і можливі рішення управління професійною освітою України, шляхи партнерства профтеху, роботодавців його випускників і університетів, що готують викладачів технічних дисциплін. Представники України ознайомилися з організацією професійної освіти Німеччини, Австрії і Італії, а також окреслили найбільш гострі проблеми реформування професійної освіти. 

Додатково. Еразмус+ проєкт «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE). Проєкт триватиме до 14.01.2023.

Метою проекту є підвищення якості та актуалізація підготовки викладачів для професійної освіти в Україні шляхом встановлення стандартів щодо механізмів управління на основі партнерства (УОП) між університетами, які здійснюють підготовку викладачів для професійної освіти, та закладами професійної освіти.

Нагадаємо, що у Львові поліція спільно з Консультативною місією Європейського Союзу (КМЄС) провели семінар щодо покращення комунікації та збільшення довіри між місцевими медіа та поліцією регіону.

 

Рубрика: