ЄІБ профінансував в Україні 62 проекти на понад 5,5 млрд євро

За період співпраці з Україною Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) профінансував 62 проекти на загальну суму 5,86 млрд євро.

Про це повідомили у Міністерстві фінансів України.

Зокрема, 15 проектів на суму 3,217 млрд євро нині впроваджуються у державному секторі. З-поміж них 4 проекти в енергетичній сфері (675 млн євро), 3 проекти у транспортній сфері (655 млн євро), 5 проектів в муніципальній інфраструктурі (967 млн євро), 2 проекти з розвитку малого та середнього бізнесу (800 млн євро) та 1 проект в сфері освіти (120 млн євро).

“Також спільно з Європейським інвестиційним банком ведеться активна робота з підготовки нових проектів в інших сферах економіки, зокрема впровадження енергоефективних та "зелених" проектів, що відповідає Енергетичній стратегії України на період до 2035 року”, — зазначили в Мінфіні.

14 березня відбувся черговий спільний перегляд портфеля проектів ЄІБ в Україні.

“Перегляди відбуваються щорічно. Учасники обговорюють стан виконання заходів, про які домовилися минулого разу, а також погоджують план дій на поточний рік та можливі заходи з реалізації проектів на майбутнє”, — підкреслии в Міністерстві.

Нагадаємо, Данія надасть Україні безвідсоткові позики для фінансування проектів відновлювальної енергетики,  енергоефективності, водопостачання та очищення стічних вод. 

Підготовлено за матеріалами Міністерства фінансів України. Оригінал статті читайте за посиланням.

Рубрика: