В межах програми ЄС Erasmus+ університет Запоріжжя отримав сучасну мультимедійну лабораторію

В межах проекту “European Values in Literary Arts” (“Європейські цінності в художній літературі”) програми ЄС Erasmus+ на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету презентували сучасну мультимедійну лабораторію.

Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України, лабораторія стане майданчиком для занять зі студентами, проведення тренінгів та дискусій серед зацікавлених стейкхолдерів. 

Попередньо у виші розробили навчальну програму за тематикою проекту. Зараз за нею навчається пілотна група з 20 студентів-філологів. Однак відкриття окремої лабораторії дозволить викладачам розширити набір і охопити до 350 студентів. Такого результату планують досягти за три роки, на які розрахований грантовий проект.

“Програма розглядає питання зародження й розвитку європейських цінностей, залучення до європейської спільноти. Після завершення курсу учасники навчаться не лише декодувати художні символи текстів, але й відчують себе носіями європейської свідомості. А це дуже важливо, зокрема, для сучасних вчителів. Враховуючи, що ЗНУ готує учителів-предметників, для них ознайомлення з програмою буде дуже корисним”, - розповіла викладач ЗНУ Олена Тупахіна.

Загалом на реалізацію завдань Запорізький національний університет отримає більше 29 тисяч євро, з них - близько 100 тисяч гривень - вже витратили на облаштування лабораторії.

Раніше повідомлялося, що близько 1 млн євро в конкурсі авіаційної ініціативи Clean Sky 2 програми "Горизонт 2020" отримав проект науковців Харківського національного аерокосмічного університету ім. М. Жуковського.