Українську агропродукцію презентують на виставці "Міжнародний зелений тиждень"

З 18 до 27 січня 2019 року український бізнес вперше за 5 років офіційно презентує свою продукцію в окремому національному павільйоні на продовольчій виставці-ярмарку “Міжнародний зелений тиждень” в Берліні (Федеративна Республіка Німеччина).

Про це повідомили в Міністерстві аграрної політики і продовольства України.

В експозиції загальною площею 1200 кв. м свої товари представлять 50 українських виробників молочних, м’ясних та кондитерських виробів, органічних і вегетаріанських продуктів, риби, морепродуктів, алкогольних і безалкогольних напоїв, меду, тощо.

“Завдання експозиції – ознайомити відвідувачів із продукцією національних виробників, просувати  бренд made in Ukraine в світі, підтримувати позитивний імідж країни і сприяти залученню іноземного капіталу”, – зазначили в Міністерстві.

Крім того, в межах “Зеленого тижня” офіційна делегація від Мінагрополітики візьме участь у низці двосторонніх зустрічей та в Глобальному Форумі з продовольства і сільського Господарства “Цифрове сільське господарство – інтелектуальні рішення для сільського господарства майбутнього".

Довідково:

“Міжнародний зелений тиждень” – одна з найбільших і найпрестижніших агропромислових виставок у світі, заснована в Берліні в 1926 році.

У заході беруть участь 1,7 тис. учасників із 65 країн світу та понад 400 тис. відвідувачів. У межах виставки відбуваєься 300 симпозіумів, семінарів, форумів, засідань комітетів і т.д.

Ключовими заходами для офіційних делегацій від урядів держав-учасниць є Глобальний форум з продовольства і сільського господарства, а також Конференція міністрів сільського господарства, у яких беруть участь представники понад 80 міжнародних міністерств.

Підготовлено за матеріалами Міністерства аграрної політики і продовольства. Оригінал статті читайте за посиланням.