Українські поліцейські навчатимуться за міжнародними стандартами CEPOL

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та виконавчий директор CEPOL Детлеф Шрьодер підписали Угоду між Міністерством внутрішніх справ України та Агентством Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів (CEPOL).

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ України.

 

 

Відтепер українські правоохоронці зможуть проходити тренінги, обмінюватися новітніми практиками з колегами з ЄС та отримають доступ до відкритих освітніх ресурсів електронної мережі e-Net CEPOL.

Виконавчий директор CEPOL Детлеф Шрьодер зазначив, що основним напрямком двостороннього співробітництва вбачає кібербезпеку.

Співпрацю з CEPOL реалізовуватимуть заклади вищої освіти МВС. Підписана Угода відкриває можливості для більш плідної співпраці. Зокрема буде створено Національний контактний пункт в МВС для регулювання співробітництва, значно більше українських поліцейських зможуть взяти участь у заходах CEPOL.

Довідково. CEPOL – Агентство Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів. Штаб-квартира CEPOL знаходиться в Будапешті, Угорщина.

Нагадаємо, поліція Кіровоградської області залучає громадськість, щоб покращити співпрацю.