Україна завершує імплементацію третього енергопакету

Україна наразі завершує імплементацію Третього енергопакету (пакет законів щодо внутрішнього ринку газу та елекроенергії в ЄС), відповідно до Плану заходів з реалізації першого етапу впровадження Енергетичної стратегії України до 2035 року.

Про це повідомила заступниця Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко.

За її словами, наступний енергопакет, який наразі обговорюється і який буде імплементований, називатиметься "Чиста енергія для кожного європейця".

“Поряд з тим ми максимально налаштовані на збільшення частки відновлюваних джерел енергії, на зменшення споживання і правильне, ощадливе ставлення до енергоносіїів і при тому інноваційний розвиток”, — підкреслила заступниця Міністра.

У Міненерго зазначили, що йдеться не лише про відмову від викопних видів палива, а й про інноваційні механізми, які нині впроваджує Україна.

“Важливим для України є зменшення викидів, зокрема ми працюємо на впровадженні Національного плану скорочення викидів від великих опалювальних установок. Україні важливо поступово вийти на той шлях модернізації і відмови від генерації, яка є не ефективною, яка забруднює занадто навколишнє середовище” - додала заступниця Міністра.

Нагадаємо, Україна та Європейський Союз розпочали консультації щодо внесення змін до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства.

Підготовлено за матеріалами Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Оригінал статті читайте за посиланням.