Україна вийшла з угоди щодо стандартизації озброєння в межах СНД

17 квітня Кабінет Міністрів припинив для України дію угоди, спрямованої на зміцнення і розвиток співпраці між державами СНД у галузі стандартизації озброєння і військової техніки (Угода про організацію робіт щодо міждержавної стандартизації озброєння і військової техніки). 

Про це повідомили у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі.

"Мінекономрозвитку провели аналіз та дійшли висновку, що угода не має практичної реалізації в Україні, оскільки стандартизує озброєння під ГОСТи. В Україні ж радянські ГОСТи ліквідовані на 90%, їх замінюють європейські стандарти. А ще у Конституції закріплений стратегічний курс до НАТО. Тож будемо проводити стандартизацію озброєння та військової техніки відповідно до цього курсу", — зазначив очільник МЕРТ Степан Кубів.

Згідно з рішенням Уряду, Міністерство закордонних справ України у встановленому порядку повідомить Виконавчий комітет Співдружності Незалежних Держав про припинення для України дії угоди та  відповідного протоколу.

Нагадаємо, Україна вийшла з трьох угод щодо економічної співпраці в межах СНД

Підготовлено за матеріалами Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Оригінал статті читайте за посиланням.