Україна та Польща розпочали роботу над новим проєктом міжнародної технічної допомоги

Про це йшлося на зустрічі міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова та Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні Бартоша Ціхоцького.

Від початку двостороннього співробітництва регіони України та Республіки Польща підписали понад 500 угод про міжрегіональне співробітництво. Такий високий рівень обміном досвідом зробив Польщу одним з головних партнерів України у розвитку національної економіки, зазначають у Міністерстві розвитку громад та територій України.

Сторони домовилися продовжувати плідну співпрацю, зокрема в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги, який реалізуватиме Мінрегіон спільно з польським Міністерством фондів і регіональної політики. Він спрямований на підтримку імплементації Державної стратегії регіонального розвитку України на 2021-2027 роки у частині муніципальної політики та розвитку міських територій.

Учасники зустрічі також дійшли згоди найближчим часом провести онлайн зустрічі співголів Українсько-польської міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва, а вже у другому півріччі 2021 року провести повноцінне засідання координаційної ради.