Україна та Німеччина продовжили співробітництво щодо підтримки малого та середнього бізнесу

Україна та Німеччина підписали Спільну заяву про подальше співробітництво за Програмою Федерального міністерства економіки та енергії Німеччини для менеджерів «Fit for Partnership with Germany».

Про це повідомляє Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Ця програма призначена для підтримки малого та середнього бізнесу та сприяє їхньому виходу на глобальні ринки. Протягом 2017-2019 років в Програмі взяли участь майже 1,5 тисячі підприємців, а також було укладено 54 угоди на суму 5,8 млн євро.

Підписання Спільної заяви дозволяє продовжити співробітництво до 2023 року.

«Для розвитку малого та середнього бізнесу в Україні надзвичайно важливо впроваджувати інноваційні ідеї, залучати сучасні технології та експертів з управління проєктами. Участь в Програмі та стажування в Німеччині дозволяє  підвищувати кваліфікацію українських менеджерів у галузі зовнішньоекономічної діяльності, а також налагоджувати міжнародні ділові зв’язки», – заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ірина Новікова.

Нагадаємо, що 11 листопада 2020 року Кабінет Міністрів України схвалив проєкт Спільної заяви про подальше співробітництво між Урядами України та Федеративної Республіки Німеччини за Програмою Федерального міністерства економіки та енергії Німеччини для менеджерів «Fit for Partnership with Germany».

Докладніше про Програму та як до неї долучитись читайте за посиланням: https://bit.ly/3llu8UU 

Довідково

В рамках двостороннього співробітництва між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччини Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ (Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH) за дорученням Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини реалізують Програму для менеджерів «Fit for Partnership with Germany». Розпочався проєкт із Спільної заяви Урядів щодо підтримки Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва України від 6 грудня 2001 року, яка була доповнена Спільними заявами від 20 лютого 2004 року, від 9 листопада 2007 року, від 30 серпня 2010 року, від 23 травня 2013 року та від 20 липня 2017 року, термін якої завершився у 2019 році. Наразі у всесвітній Програмі «Fit for Partnership with Germany» беруть участь 19 країн світу.