Україна отримає 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги від Європейського Союзу

Про це під час свого візиту до Брюсселя повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Сьогодні підписали Меморандум та Кредитну угоду з Єврокомісією в межах нашого робочого візиту до Брюсселя разом із Міністром фінансів Сергієм Марченком та очільником НБУ Кирилом Шевченком. Дякую європейським партнерам за рішучу підтримку нашої країни. Це важливий крок, що підтримає макрофінансову стабільність держави та що спрямований на забезпечення добробуту українських громадян», - підкреслив Прем’єр-міністр України.

Очільник українського уряду додав, що вказана допомога є безпрецедентною.

«1,2 млрд євро для України — це найбільший транш Єврокомісії в межах "виняткової" програми макрофінансової допомоги, яка передбачена для 10 країн та спрямована на подолання негативних наслідків пандемії», - зазначив Денис Шмигаль.

Віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина додає, що документ став результатом спільної роботи.

«Цей документ став можливим завдяки злагодженій координації всередині Уряду. Під час мого візиту до Брюсселя на початку липня був підготовлений відповідний ґрунт для завершення переговорів. Ми продовжимо тримати високий темп роботи у пріоритетних напрямках – економічний розвиток, торгівля, енергетика та енергоефективність, судова реформа та інших пріоритетних завданнях», - підкреслила Стефанішина.

Рубрика: