Україна отримала 50 апаратів штучної вентиляції легень від уряду Данії в рамках Механізму цивільного захисту ЄС

Україна отримала 50 апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ), які прибули з Данії. Така допомога надається на запит України Механізму цивільного захисту ЄС по допомогу. 

Фото: Embassy of Denmark in Ukraine - Facebook page

Про це повідомляє Представництво Європейського Союзу в Україні.

Цей вантаж доповнює попередні поставки персональних засобів захисту та інших товарів, що раніше надійшли від Словаччини, Естонії та Польщі в рамках Механізму, у відповідь на звернення по допомогу України у травні та червні цього року щодо протидії пандемії.

«Навіть після стількох місяців цієї пандемії держави-члени і надалі демонструють солідарність як всередині ЄС, так і з нашими сусідами. Я хотів би подякувати Данії за те, вкотре було продемонстровано, що дія Механізму цивільного захисту ЄС розповсюджується і поза межі ЄС. Наш Координаційний центр реагування на надзвичайні ситуації сприяє у вирішенні логістичних питань, а ЄС покриє більшу частину транспортних витрат», – заявив Єврокомісар з питань кризового управління Янез Ленарчич.

Нагадаємо, Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба подякував уряду Данії за надання Україні 50 апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ)  для лікування критично хворих пацієнтів.

Рубрика: