Украерорух увійшов в топ провайдерів із найкращою системою управління безпекою польотів у Європі

Державне підприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух) увійшло до групи з 27 країн із найкращою системою управління безпекою польотів. Аудит проводили в рамках спільного проєкту Євроконтролю та CANSO. Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

«Результати цих досліджень свідчать, що система управління безпекою польотів Украероруху функціонує відповідно до європейських вимог, а це – гарантія надання ефективного і безпечного аеронавігаційного обслуговування в повітряному просторі України», – повідомив Андрій Ярмак, керівник Украероруху.

Украерорух став лідером  за напрямом «моніторинг характеристик з безпеки польотів». Загалом провайдерів оцінювали за 17 компонентами безпеки польотів, серед яких процеси управління ризиками, доповіді з безпеки польотів, підготовка та навчання в сфері безпеки польотів. 

Нагадаємо, що єдині правила в сфері безпеки польотів є однією з вимог для формування спільного авіаційного простору між Україною та ЄС, що передбачено Угодою про асоціацію.

Довідково 

Державне підприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух), створене у 1992 р., є основою національної аеронавігаційної системи та Об'єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху України (ОЦВС). Серед основних завдань підприємства – обслуговування повітряного руху, організація і менеджмент повітряного простору й організація потоків повітряного руху; організація радіотехнічного й електротехнічного забезпечення обслуговування повітряного руху та виконання польотів; забезпечення діяльності та розвитку підрозділів ОЦВС; організація аварійного сповіщення й участь у проведенні пошуково-рятувальних робіт; надання аеронавігаційної інформації користувачам повітряного простору. До складу Украероруху входять шість регіональних структурних підрозділів: Львівський, Одеський, Дніпропетровський, Харківський, «Київцентраеро» та «Кримаерорух».