Украерорух та Євроконтроль уклали угоду про координацію та дії за надзвичайних обставин

29 листопада державне підприємство обслуговування повітряного руху України “Украерорух” та Європейська організація з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) уклали угоду щодо процедур координації та дій у надзвичайних обставинах при забезпеченні гнучкого використання повітряного простору. 

Про це повідомили в “Украерорусі”.

Документ напрацювали та узгодили з Євроконтролем за відповідними планами Украероруху. Він офіційно затверджує узгоджені процеси координації при виконанні менеджменту повітряного простору у випадку відмови технічних засобів взаємодії чи за інших надзвичайних подій. Крім того, угода дозволяє автоматизувати процеси взаємодії між Менеджером Мережі Євроконтролю та підрозділом з менеджменту повітряного простору Украероруху.

“Угода надасть можливість подальшого впровадження та гармонізації процедур гнучкого використання повітряного простору України, встановлення порядку координації, технічної взаємодії, обміну інформацією та організації спільних дій при надзвичайних обставинах між Менеджером Мережі Євроконтролю та Украерорухом з питань менеджменту повітряного простору України, як частини пан'європейського повітряного простору”, - заступник директора – начальник Украероцентру.  генерал-майор Олександр Волков.

Довідково. Євроконтроль (Європейська організація з безпеки аеронавігації) — заснована в 1960 році міжнародна цивільна організація, яка працює у сфері організації повітряного руху у європейському регіоні. 

Євроконтроль координує і планує управління повітряним рухом для всієї Європи. Йдеться про співпрацю з національною владою, постачальниками аеронавігаційного обладнання, цивільними і військовими користувачами повітряного простору, аеропортами та іншими організаціями. Діяльність Євроконтролю включає в себе, зокрема, стратегічне і тактичне управління потоками, підготовку диспетчерів, регіональний контроль повітряного простору, а також збір аеронавігаційних податків.

Підготовлено за матеріалами Державного підприємства обслуговування повітряного руху України. Оригіал статті читайте за посиланням.