У Хмельницькому відкрили українсько-німецьке підприємство з виробництва побутової хімії (ФОТО)

Українсько-німецька компанія "2К"відкрила у Хмельницькому завод з виробництва побутової хімії, мийних засобів та косметики. Продукцію реалізовуватимуть в Україні, а також експортуватимуть до Європейського Союзу.

Як повідомляє місцевий телеканал "МТРК МІСТО", за своїми потужностями це друге в Україні підприємство, що виробляє подібні товари. Зараз тут працює 200 працівників, впродовж року виробничі потужності планують збільшити вдвічі, а кількість робочих місць зросте до 400 осіб.

"На підприємстві висока автоматизація виробництва. Всі технології європейські, всі стандарти європейські, якість продукції тільки на європейському рівні, яка постійно контролюється німецькою лабораторією та відповідає всім стандартам Євросоюзу", - розповів співвласник компанії Денис Кушал.

"Це бізнес виробничий, це створення доданої вартості, це експорт. Для Хмельницького це надзвичайно важливо, тому що мешканці міста отримують робочі місця, хороші умови праці, достойну заробітну плату, а найголовніше, отримуємо податок на доходи фізичних осіб, який надходить до місцевого бюджету. За минулий рік в Хмельницькому було створено новими підприємствами та виведено з тіні понад 5200 робочих місць, а це тільки податку на доходи фізичних осіб додатково 55 мільйонів грн до міського бюджету" - сказав міський голова Олександр Симчишин.

Відкрили завод у приміщенні колишнього торгівельного центру "Європа", який закрився у 2014 році через брак постійного потоку клієнтів. Територія заводу охоплює 27 тисяч кв. метрів. Минулого року в "Європи" з’явився новий власник з новими ідеями.

Раніше повідомлялося, що за підтримки ЄС у Бердянську відкрили дитячий садок та реабілітаційний центр.