Торік Україна успішно пройшла зовнішні аудити компетентних органів ЄС щодо системи державного контролю за виробництвом продукції

 

У 2019 році Україна успішно пройшла 5 зовнішніх аудитів компетентних органів ЄС, Китаю, Канади, Ефіопії щодо системи державного контролю за виробництвом різного роду продукції. 

Про це повідомляє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

 

 

«Успішне проходження зовнішніх аудитів свідчить про визнання системи державного контролю в Україні та її дієвість, а також говорить про те, що українська продукція є затребуваною в світі. Ми робимо все на рівні держави, аби гарантувати як національному, так і закордонному споживачу якісний та безпечний продукт», - наголосила т. в. о. Голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко під час презентації результатів роботи у 2019 році.

Загалом за 2019 рік компетентні органи України та іноземних країн погодили 28 форм міжнародних ветеринарних сертифікатів на експорт об’єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду з України та 47 форм на імпорт об’єктів міжнародних ветеринарних сертифікатів. 

Нагадаємо, що у 2019 році Україна експортувала товарів і послуг до Євросоюзу на 25 млрд дол. США.