Ryanair анонсував відкриття чотирьох нових авіарейсів з України до Німеччини

Найбільша в Європі лоукост-компанія Ryanair з жовтня відкриває чотири нові маршрути з України до Німеччини.

Як повідомляється на сайті авіакомпанії, рейси відкриють до Дюссельдорфа, Франкфурта, Карлсруе/Баден-Бадена і Нюрнберга.

Рейси виконуватимуть двічі на тиждень, починаючи з жовтня 2019 року.

"Ці нові маршрути за низькими тарифами ідеально підходитимуть для клієнтів, які подорожують як у бізнес-справах, так і для відпочинку. Вони розширять нашу мережу польотів в Україну та ще раз засвідчать нашу прихильність зростаючому трафіку, маршрутам і туризму в Україні", - сказав головний комерційний директор Ryanair Девід О'Брайен.

"Ми задоволені розширенням напрямків наших партнерів, оскільки це дає українцям більше можливостей для поїздок за кордон. Сподіваємося, що цей розвиток привабить більше іноземних гостей до України", - повідомив своєю чергою генеральний директор Державного підприємства "Міжнародний аеропорт" Бориспіль" Павло Рябікін.

Слід зазначити, що ірландський лоукостер Ryanair, який зайшов на український ринок минулої осені, у 2018 році відкрив найбільше нових авіамаршрутів, в тому числі і з України. Таким чином наша держава увійшла до двадцятки країн, в яких відбувається авіабум.

Згідно з інфографікою, в Україні за 2018 рік з’явилися 72 нових напрямки. Всього у 2018 році в світі було запущено понад 3 750 нових регулярних авіамаршрутів.

Раніше повідомлялося, що у 2018 році було відкрито понад 30 нових напрямків авіаційного сполучення з України. З 28 жовтня по 2 листопада відбувся “великий розліт” Ryanair з Києва та Львова відразу за 16-ма напрямками до 7 країн Європи.