Реформа державного управління - спільний ключовий пріоритет України та ЄС

Європейський Союз відзначає досягнення значного прогресу у впровадженні Рефоми державного управління в Україні та важливість подальшої роботи над нею. 

Враховуючи вже наявні хороші результати Реформи держуправління, ЄС виразив готовність і в подальшому надавати фінансову підтримку до Держбюджету України. 

Представники ЄС високо оцінили зусилля Уряду щодо оновлення Стратегії реформування держуправління, відповідно до рекомендацій OECD/SIGMA та перегляду досягнутих результатів. Також високу оцінку отримала вдосконалена процедуру набору нових державних службовців на посади фахівців з реформ. 

ЄС закликає відповідні міністерства активніше долучатися до набору нових державних службовців. 

Нагадаємо, протягом 2018-го року ЄС уже виділив Україні на Реформу державного управління 15,5 мільйонів євро. 

“Рішення про виплату 15,5 мільйонів євро з фондів ЄС до державного бюджету України на 2018 рік є нашим визнанням відчутного прогресу, який здійснила Україна у впровадженні реформи державного управління. Передусім, мова йде про створення дієвого координаційного механізму цієї реформи на політичному та вищому адміністративному рівнях, прозорий та конкурсний відбір на посади фахівців із питань реформ, старт пілотної фази реорганізації 10-и міністерств та започатковану роботу над удосконаленням процедур формування державної політики та розробкою законопроекту про загальну адміністративну процедуру,” – наголосив Тимчасово повірений у справах ЄС в Україні, Томас Фрелесен.

Слідкуйте за перебігом Реформи державного управління та новими вакансіями на сторінці у Facebook. 

За матеріалами Представницттва ЄС в Україні

Рубрика: