Потяг Київ-Варшава потрапив до списку найкращих маршрутів у Європі за версією CNN

Потяг Київ-Варшава увійшов до списку видання CNN "Найкращі нічні поїзди Європи". 

Видання склало список найкращих нічних маршрутів зі спальними вагонами Європи, грунтуючись на даних сайту, присвяченого подорожам The Manin Seat 61. CNN зазначає, що український потяг пропонує пасажирам поїздки у трьох-, двох- і одномісних купе. Час у дорозі — 17 годин. Послуги харчування у поїзді немає, однак пропонується чай, кава і закуски. До цього списку, зокрема, увійшли потяги Caledonian Sleeper (Лондон, Англія - Форт Вільям, Шотландія), Trenhotel Lusitania (Мадрид, Іспанія - Лісабон, Португалія), Поїзд Thello (Париж, Франція - Рим, Італія), експрес Санта Клауса (Гельсінкі - Рованіємі, Фінляндія), Austrian Nightjet (маршрут, який з'єднує Німеччину, Австрію, Швейцарію та Італію), нічні поїзди італійської залізниці (Рим - Палермо, Неаполь - Мілан, Больцано - Неаполь), тощо.

"Потяг Київ-Варшава ввійшов до переліку CNN найкращих нічних поїздів Європи. Потяг #1 йде в ЄС!", - написав з цього приводу на своїй сторінці у Facebook Міністр інфраструктури України Володимир Омелян. 

Своєю чергою, глава "Укрзалізниці" Євген Кравцов погодився із цим і закликав тих, "хто ще не подорожували до Європи поїздами української залізниці, оцінити сервіс і комфорт". 

Раніше також повідомлялося, що Київ увійшов до п'ятірки найпопулярніших напрямків з головного аеропорту Польщі.