Поліція Львівщини разом з європейськими партнерами налагоджує співпрацю з місцевими медіа

У Львові поліція спільно з Консультативною місією Європейського Союзу (КМЄС) провели семінар щодо покращення комунікації та збільшення довіри між місцевими медіа та поліцією регіону.

Про це повідомляє Консультативна місія Європейського Союзу.

«Засоби масової інформації є посередниками між громадянами та поліцейськими. Без довіри їхня співпраця не може бути ефективною. Ми тут для того, щоб надати практичні поради і ознайомити з принципами комунікації між поліцією та ЗМІ, які найкраще спрацювали у країнах ЄС», – зазначила голова регіонального представництва КМЄС у Львові Ханнелоре Вальєр.  

Основними темами семінару були поліпшення співпраці між поліцією та ЗМІ, інформування про злочини, відповідно до норм законодавства, доступ до публічної інформації, доступ медіа до місця події та принципи взаємодії поліції з громадою “Community Policing”.

«Поліція повинна бути відкритою до людей, до громади, а це передбачає відкритість до журналістів. Ми готові покращувати свої навички, знаходити нові способи комунікації, а також вивчати досвід колег з інших країн, де така практика існує вже багато років і рівень довіри до поліції від цього лише зростає», – сказав т.в.о. заступника начальника Головного управління Нацполіції у Львівській області Дмитро Міхалець.

Нагадаємо, що у Львові запрацює ініціатива КМЄС щодо громадської безпеки.

Рубрика: