На пункті пропуску «Краковець-Корчова» запрацював стаціонарний сканер для вантажівок

Сьогодні на пункті пропуску «Краковець-Корчова» запрацював сканер для вантажних транспортних засобів та контейнерів. Тепер сканування товарів відбувається в десять разів швидше, а посадові особи не беруть участі в цьому процесі. Про це повідомляє Державна митна служба України.

Сканування  вантажівки у декількох проекціях відбувається у спеціально обладнаному приміщенні. Дані скануючої системи на пункті пропуску передаються до центрального апарату Держмитслужби в електронному вигляді. Оскільки сканування проходить без фізичного огляду посадовими особами митниці, час на перевірку вантажу скорочується в 10 разів. 

“Наразі маємо 7 стаціонарних сканерів на митних постах, застосування яких суттєво скоротить час на перевірку вантажних авто, підвищить ефективність боротьби з порушеннями митних правил та сприятиме збільшенню надходжень до державного бюджету”, – зазначив Голова Державної митної служби України Максим Нефьодов.

Скануюча система для перевірки великогабаритних вантажів працюватиме паралельно з транспортними рентгенівськими установками для перевірки багажу пасажирів.

Наразі 7 скануючих систем для вантажних транспортних засобів та контейнерів працюють у тестовому режимі на пунктах пропуску в Ягодині, Краковці, Раві Руській, Шегинях, Ужгороді, Чопі, Порубному.