Київ очолив рейтинг найбюджетніших туристичних міст Європи

Українська столиця очолила рейтинг десяти туристичних міст Європи для бюджетної подорожі. Такий рейтинг склало німецьке видання Instyle, повідомив у Facebook начальник Управління туризму та промоцій Київської міськдержадміністрації Антон Тараненко.

"Автори стверджують, що перебування в тризірковому готелі обійдеться приблизно в 36 € на добу, а смачна кава і українське пиво будуть коштувати менше 1 €. І взагалі вікенд в Києві на двох складе не більше 250 €", - написав він.

Згідно з рейтингом, друге і третє місце після Києва посіли польські міста Краків і Варшава, четверте - сербський Белград. А найдорожчим у цьому рейтингу став Гамбург, зайнявши десяте місце. Вартість вікенду тут обійдеться в 355 €, що майже в два рази більше, ніж у Києві. 

Як раніше повідомлялося, Україну стала частіше відвідувати туристи з Західної Європи, США, Китаю. Інтерес до України у закордонних туристів, стверджують у Мінекономрозвитку, виріс завдяки активному просуванню нашої країни на міжнародному туристично ринку, лібералізації візового режиму і збільшення пропозицій прямого і бюджетного авіасполучення.