Іванна Климпуш-Цинцадзе: воєнний стан не завадить європейській і євроатлантичній інтеграції

Запровадження воєнного стану у низці областей України може стати додатковим стимулом для виконання завдань у межах євроатлантичної інтеграції.

Про це заявила Віце-прем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, відповідаючи на запитання журналістів.

"Запровадження воєнного стану на частині території України є для нас додатковим сигналом активізувати свої зусилля з виконання завдань в частині євроатлантичної інтеграції", – заявила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

За її словами, йдеться, передусім, про реформування сектора безпеки й оборони, а також виконання закону "Про національну безпеку України", який Верховна Рада ухвалила в червні цього року.

"Це якраз можливість для реалізації такого напряму", – наголосила Віце-прем’єрка. 

Вона також зазначила, що зараз всі міністерства продовжують активно працювати над виконанням своїх завдань в межах Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Більше того, нині Уряд готується до щорічного засідання Ради асоціації Україна – ЄС, яке відбудеться 17 грудня у Брюсселі.

"Там ми підіб’ємо підсумки того, що нам вдалося зробити за цей рік, і пріоритизуємо конкретні завдання, які ми з ЄС визначили у подальшій реалізації Угоди про асоціацію. Тут я не передбачаю, що воєнний стан у будь-який спосіб може зупинити чи затримати наш рух у цьому напрямі", – підкреслила Іванна Климпуш-Цинцадзе.