Новини

Головне

Європарламент закликав негайно і без жодних умов звільнити бранців Кремля

Одним із перших рішень новообраного Європейського Парламенту стала потужна резолюція із закликом до Росії негайно і без жодних умов звільнити українських громадян, які незаконно утримуються на окупованих територіях (Донбасі та Криму) та у РФ.

18/07/2019
Відбувся круглий стіл із впровадження нових норм щодо обігу та маркування органічної продукції
19/07/2019

За участю Мінагрополітики, операторів органічного ринку та міжнародних експертів відбувся круглий стіл з питань впровадження Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» (вводиться в дію з 2 серпня 2019 р.) та Закону «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» (з 6 серпня 2019 р.) Про це повідомляє прес-служба Міністерства.

Уряд вніс зміни до Положення про митні декларації
18/07/2019

Кабінет Міністрів схвалив постанову «Про внесення змін до Положення про митні декларації», повідомляє прес-служба Мінфіну.

Європарламент визначив склад делегації Парламентського комітету асоціації з Україною
18/07/2019

Європейський Парламент затвердив склад 44 міжпарламентських делегацій, зокрема,  делегації Парламентського комітету асоціації з Україною. Про це повідомляє офіційний сайт Європарламенту.

Кількість міжпарламентських делегацій залишилася незмінною, порівняно з попереднім складом ЄП. Голів делегацій та їхніх заступників мають обрати під час установчих зборів у вересні.

Європарламент закликав негайно і без жодних умов звільнити бранців Кремля
18/07/2019

Одним із перших рішень новообраного Європейського Парламенту стала потужна резолюція із закликом до Росії негайно і без жодних умов звільнити українських громадян, які незаконно утримуються на окупованих територіях (Донбасі та Криму) та у РФ. Про це на своїй сторінці у Facebook написала Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, яка зараз перебуває у Страсбурзі. «Мова ухваленої резолюції, її чіткість та детальність є безперечною перемогою України.

Єврокомісію вперше очолила жінка – Урсула фон дер Ляєн
17/07/2019

60-річна Урсула фон дер Ляєн стала першою жінкою на посаді Голови Європейської Комісії. Вона є мамою 7 дітей, вільно володіє французькою, англійською і німецькою мовами. 

Мінагрополітики оприлюднило наказ щодо європейських вимог до екстрактів кави та цикорію
17/07/2019

Проект містить вимоги щодо термінології, маркування, етикетування екстрактів кави та екстрактів цикорію. Метою ухвалення проекту наказу є стимулювання виробництва безпечної та якісної продукції з належним маркуванням.

Мінрегіон пропонує передбачати обов’язкове планування електрозарядок на АЗС
16/07/2019

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планує внести зміни у ДБН щодо  обов’язкового проектування електрозарядних станцій на автозаправних станціях (АЗС). 

Kyiv Boryspil Express перевіз півмільйона пасажирів
16/07/2019

Динаміка популярності експресу суттєво збільшилася в сезон літніх відпусток.Так, якщо в грудні минулого року — на старті проекту — експрес перевозив близько 1600 пасажирів за добу, то в липні ця цифра сягнула 3100.