Історії успіху

Найкращі українські пластівці з Полтави купують у Європі
27/04/2022

В рамках інформаційної кампанії "Євроінтеграція: сила можливостей" презентуємо ще одне відео про історію успіху експортера до ЄС з України, підготовлене проектом Association4u.

Якісний дитячий одяг з Полтави до ЄС
20/04/2022

Пропонуємо ознайомитися ще з однією історією успіху експортера до ЄС з України, підготовлене проектом Association4u в рамках інформаційної кампанії "Євроінтеграція: сила можливостей".

Полтава робить пиво для Європи
14/04/2022

В рамках інформаційної кампанії "Євроінтеграція: сила можливостей" публікуємо чергове відео про історію успіху вітчизнянної компанії-експортера, підготовлене проектом Association4u.

Високі технології з Чернігова до ЄС
07/04/2022

Вашій увазі пропонується чергове відео про історію успіху компанії з України, підготовлене проектом Association4u в рамках інформаційної кампанії "Євроінтеграція: сила можливостей".

Обладнання для харчової промисловості з Чернігова до Європи
30/03/2022

В рамках інформаційної кампанії "Євроінтеграція: сила можливостей" пропонуємо чергову історію успіху українського виробника, цього разу з Чернігова.

Чернігівська компанія PET Technologies
23/02/2022

Пропонуємо відео-ролик про компанію PET Technologies з Чернігова, підготовлений проектом Association4u в рамках інформаційної кампанії "Євроінтеграція: сила можливостей".

Євроінтеграція – це активний діалог і обмін досвідом, – Юлія Гудошник
31/01/2022

В рамках нашої інформаційної кампанії «Євроінтеграція: сила можливостей» своїм досвідом навчання в ЄС ділиться студентка Юлія Гудошник.

Євроінтеграція дає поштовх бізнесу, - Антон Яременко
24/01/2022

В рамках інформаційної кампанії «Євроінтеграція: сила можливостей» пропонуємо вам чергову зустріч з успішними українцями. Цього разу ми поспілкувалися з Антоном Яременком, директором компанії з вирощування осетрів.

Дмитро Бутенко: українські равлики збираються до ЄС
18/01/2022

Ми продовжуємо інформаційну кампанію «Євроінтеграція: сила можливостей». В рамках кампанії ми зустрілися з Дмитром Бутенком, виробником равликів, який вже тривалий час успішно працює в Україні та збирається експортувати свою продукцію в ЄС.

Валерій Яковенко: Євроінтеграція – це можливість працювати на ринку ЄС
18/01/2022

В рамках кампанії «Євроінтеграція: сила можливостей» ми зустрілися з Валерієм Яковенком – співзасновником компанії, що займається виготовленням дронів і розробкою безпілотних технологій, на які є попит у ЄС.