Історії успіху

"Моїми однокурсниками стали випускники Кембриджу та Йєлю": учасниця програми Еrasmus+ Юлія Гудошник
20/07/2021

В межах інформаційної кампанії "Євроінтеграція: сила можливостей" видання The Point публікує цикл статей, присвячених історіям успіху наших співвітчизників, що змогли реалізуватися завдяки можливостям, які відкриває євроінтеграція. До вашої уваги скорочена версія публікації про успіх Юлії Гудошник, стипендіатки Erasmus+/Erasmus Mundus.

Здивувати чорницями: чи готові в ЄС купувати незвичні продукти з України
13/07/2021

Інформаційна кампанія "Євроінтеграція: сила можливостей" триває, і в межах цієї кампанії пропонуємо вашій увазі чергову публікацію з циклу "Історії успіху".

Меблі з Черкас успішно конкурують на ринках країн ЄС
25/06/2022

Пропонуємо вашій увазі відео, на якому Євгеній Черній, співзасновник і директор черкаської компанії Fabrikant розповідає історію успіху його компанії в ЄС.

Унікальне рибне господарство в Трипіллі завдяки євроінтеграції збільшує оберти
23/06/2022

Вашій увазі чергова розповідь про героя інформаційної кампанії "Євроінтеграція: сила можливостей" Юрія Яременка та унікальне рибне підприємство "Бестер", що спеціалізується на виробництві чорної ікри.

"Ми з напарником відкрили фірму з виробництва безпілотників, хоча обидва були далекі від авіації"
20/06/2022

За допомогою літальних апаратів, створених киянами Валерієм Яковенком та Февзі Аметовим, контролюється стан вже більше десяти відсотків посівних площ України.

Ми з напарником відкрили фірму з виробництва безпілотників попри те, що далекі від авіації, – Валерій Яковенко
15/06/2022

До вашої уваги чергова розповідь про одну з багатьох історій успіху наших співвітчизників- підприємців, які змогли реалізувати свій експортний потенціал в країнах ЄС в рамках інформаційної кампанії "Євроінтеграція: сила можливостей". І знову йдеться про компанію-виробника дронів Drone.UA – цього разу історію Валерія Яковенка і партнерів розказує газета "ФАКТЫ".

Далі російською

Експорт, що літає: як київський стартап почав продавати в ЄС українські дрони
08/06/2022

Ми продовжуємо розповідати про історії успіху наших співвітчизників-підприємців, які змогли реалізувати свій експортний потенціал в країнах ЄС в рамках інформаційної кампанії "Євроінтеграція: сила можливостей".

Я зміг довести, що на виробництві равликів в Україні можна заробляти, – Дмитро Бутенко
07/06/2022

В рамках інформаційної кампанії «Євроінтеграція: сила можливостей» ми продовжуємо розповідати про історії успіху наших співвітчизників- підприємців, які змогли реалізувати свій експортний потенціал в країнах ЄС

Продукція полтавських шевців відома у ЄС
11/05/2022

Вашій увазі чергове відео, підготовлене проектом Association4u в рамках інформкампанії "Євроінтеграція: сила можливостей".

Жіночий одяг з берегів Ворскли популярний по всій Європі
03/05/2022

Запрошуємо переглянути чергове відео, підготовлене проектом Association4u в рамках інформаційної кампанії "Євроінтеграція: сила можливостей".