Історії успіху

Якщо солодощі, то тільки натуральні: харківське підприємство постачає органічний шоколад на ринки ЄС
26/02/2022

Харчова галузь – одна з тих, які протягом останніх п’яти років проходять шлях реформування в рамках Угоди про асоціацію між Украї­ною та Європейським Союзом

І собі, і людям: «Мебель-Сервіс» економить на електроенергії завдяки власній біоТЕЦ
25/02/2022

Зменшення запасів викопних енергоресурсів та збільшення витрат на виробництво електроенергії змушує споживачів шукати власні джерела електроенергії. Компанія «Мебель-Сервіс» генерує на власній біоТЕЦ теплову та електричну енергію з відходів від власного меблевого виробництва 

Відновлювана енергетика в Україні (ВДЕ) – це реальність
24/02/2022

На сьогодні запаси викопних енергоресурсів зменшуються, тому ресурси традиційної енергетики зростають в ціні і в перспективі можуть стати недоступними. Проблему вирішує освоєння відновлювальних джерел енергії

Завдяки проектам ЄС тепер котельні Жовкви замість газу закупляють відходи деревини
21/02/2022

Жовква – невелике 13-тисячне містечко неподалік Львова. Сьогодні місто все частіше згадують як зразок енергоощадливості. Тут за рахунок коштів ЄС модернізували і перевели з газу на деревну щепу дві із трьох міських котелень.

Завод у Дніпрі планує випускати пакети, які розкладаються за 90 днів
17/02/2022

Дніпровський завод компанії «Новіс» розробив і сертифікував за міжнародними стандартами пакети, які розкладаються за 90 днів.

«Вийти на ринок ЄС невеликим українським компаніям - можливо», - співзасновник Sammy Icon Філіп Литвинов – про те, як яскравий український бренд підкорив Європу
01/07/2022

Сьогодні на європейських ринках дедалі більше з’являється товарів Made in UA, а українські фахівці повертаються додому з дипломами провідних європейських вишів. Нові можливості відкривають простір для особистих, комерційних та суспільних досягнень. Набуття чинності Угоди про асоціацію між Україною та ЄС значно полегшило співпрацю у бізнесовому, освітньому, культурному та багатьох інших секторах.

Я оставил руководящую должность в швейцарской компании, чтобы открыть свое дело в Украине, — Олег Курченко
25/06/2022

— Когда в начале 1990-х годов я окончил медицинский университет, меня оставили на кафедре заниматься наукой, — говорит основатель компании «Омнифарма» Олег Курченко из Киева. — Зарплата на кафедре тогда в пересчете на твердую валюту была меньше десяти долларов. Разве за эти деньги сможешь содержать семью? Не бросая научную работу, устроился по совместительству медицинским представителем (это самая низшая должность) в американскую фармацевтическую компанию. Чуть больше десяти лет я делал карьеру в международных компаниях. Дорос до управляющего бизнесом в крупной швейцарской фармацевтической фирме. Казалось бы, зачем что-либо менять в жизни, ведь от добра добра не ищут? Но после одного случая решил уйти с работы и начать собственный бизнес.

Німецькі лікарі у захваті від унікальної української розробки
05/03/2022

В межах інформаційної кампанії "Євроінтеграція: сила можливостей" газета "Факти" опублікувала історію успіху української стартаперки з Києва, яка з командою програмістів та інженерів створила "розумну" рукавичку для реабілітації людей, у яких є проблеми з рухливістю кінцівок.

Український стартап: кияни створили "розумні" жалюзі, які працюють, як сонячні батареї
04/02/2022

В межах інформаційної кампанії "Євроінтеграція: сила можливостей" газета "Факти" опублікувала історію успіху українського стартапера з Києва, який зі своєю командою створив інноваційні віконні жалюзі, що перетворюють сонячну енергію в електричну.

"Наші панелі прикрашають штаб-квартиру Facebook" - українець про створення успішного бізнесу
12/12/2021

Я з братами Дмитром і Любомиром виріс в сім' меблярів дідусь працював головним інженером Острозької меблевої фабрики, наші батьки організували фірми аналогічного профілю - говорить співвласник фірми Eskada-M, президент Асоціації меблярів України 40-річний Володимир Патіс.