Історії успіху

Підприємство з Житомирщини експортувало в Європу тисячу тонн лохини
14/11/2018

Начальник комерційного відділу ТОВ «Бетек» Андрій Борисенко розповів, що цього року підприємство зібрало близько тисячі тонн лохини і всю свіжу продукцію одразу експортувало в країни ЄС.

Експорт без фреону: що допомогло холодильному обладнанню з Одеси потрапити в ЄС
03/09/2018

Європейська правда опублікувала історію успіху українського підприємтсва, яке завдяки запуску поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі, що діє в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, змогло вийти та розширити свій бізнес на європейських ринках холодильної техніки.

Наші панелі прикрашають штаб-квартиру Facebook в Лондоні
03/09/2018

Чергова історія успіху в рамках інформаційної кампанії "Євроінтеграція: сила можливостей", про українських підприємців, які, налагодивши якісне виробництво, змогли вийти на європейські ринки меблів та завоювати прихильність відомих брендів.

Дар'я Антоненко, Євроінтеграція: сила можливостей
Як український виробник холодильників задає стандарти якості для світу
30/08/2018

В межах інформаційної кампанії "Євроінтеграція: сила можливостей" видання The Point публікує цикл статей, присвячених історіям успіху наших співвітчизників, що змогли реалізуватися завдяки можливостям, які відкриває євроінтеграція. До вашої уваги скорочена версія публікації про те, як українському виробнику холодильників вдалося підлаштуватися під вимоги, що їх ставив новий, європейський ринок, стати присутніми у відомих торговельних мережах і довести, що українська продукція здатна конкурувати з виробника ми всього світу. 

Чи здатне українське морозиво стати популярним у ЄС?
20/08/2018

Запуск поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі дозволив повністю обнулити митні ставки на українське морозиво, завдяки чому холодні ласощі з України стали більш конкурентними

На Київщині створюють одяг, популярний в Європі та Північній Америці
20/08/2018

В межах інформаційної кампанії "Євроінтеграція: сила можливостей" телеканал  UA.TV підготував сюжетів, присвячених історіям успіху наших співвітчизників, що змогли реалізуватися завдяки можливостям, які відкриває євроінтеграція. До вашої уваги сюжет про українського виробника модного одягу з Київщини.

Виробники часнику з Одеської області завойовують світові ринки
18/08/2018

В межах інформаційної кампанії "Євроінтеграція: сила можливостей" телеканал  UA.TV підготував сюжетів, присвячених історіям успіху наших співвітчизників, що змогли реалізуватися завдяки можливостям, які відкриває євроінтеграція. До вашої уваги сюжет про українського виробника часнику з Одеської області.

На заводі в Одесі виробляють холодильники європейської якості
16/08/2018

В межах інформаційної кампанії "Євроінтеграція: сила можливостей" телеканал  UA.TV продовжує цикл сюжетів, присвячених історіям успіху наших співвітчизників, що змогли реалізуватися завдяки можливостям, які відкриває євроінтеграція. До вашої уваги сюжет про українського виробника холодильного обладнання з Одеси.

Скільки української ікри потрапляє на світовий ринок
14/08/2018

В межах інформаційної кампанії "Євроінтеграція: сила можливостей" телеканал  UA.TV розпочав цикл сюжетів, присвячених історіям успіху наших співвітчизників, що змогли реалізуватися завдяки можливостям, які відкриває євроінтеграція. До вашої уваги сюжет про українського бізнесмена Антона Яременка, який 8 років тому розпочав бізнес з виробництва ікри.

"Коли ми починали, були три фото в Google та радянські книги": власник ферми"Эко Улитка" Дмитро Бутенко – про європейські перспективи українського равлика
10/08/2018

В межах інформаційної кампанії "Євроінтеграція: сила можливостей" видання The Point публікує цикл статей, присвячених історіям успіху наших співвітчизників, що змогли реалізуватися завдяки можливостям, які відкриває євроінтеграція. До вашої уваги скорочена версія публікації про успіх Юлії Гудошник, стипендіатки Erasmus+/Erasmus Mundus.