Історії успіху

ЄС виділив кошти на реставрацію головної архітектурної пам'ятки Тростянця — Садиби Кеніга
03/10/2021

Історія Тростянецької громади, яка за підтримки ЄС має змогу відновити цінну архітектурну пам’ятку свого регіону — садибу Кеніга та Круглий двір. 

Тротуарна плитка з пластику
10/08/2021

Історія одеських активістів, які за підтримки проєкту ЄС знайшли застосування неліквідному пластику.
 

Нові ринки українським товарам
20/07/2021

Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України до ЄС розпочав рубрику #УспіхиУА — про те, як українці на практиці реалізують Угоду про асоціацію з ЄС і користуються можливостями співпраці з Європейським Союзом.

Нове життя старим будинкам
13/07/2021

Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України до ЄС розпочав рубрику #УспіхиУА — про те, як українці на практиці реалізують Угоду про асоціацію з ЄС і користуються можливостями співпраці з Європейським Союзом.

Нові можливості для малого та середнього бізнесу зі Сходу України
25/06/2022

Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України до ЄС розпочав рубрику #УспіхиУА — про те, як українці на практиці реалізують Угоду про асоціацію з ЄС і користуються можливостями співпраці з Європейським Союзом. Як скористатися програмами підтримки Євросоюзом східних територій України – читайте в матеріалі.

Україна — серед лідерів із експорту органічної продукції до ЄС
25/06/2022

Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України до ЄС розпочав рубрику #УспіхиУА — про те, як українці на практиці реалізують Угоду про асоціацію з ЄС і користуються можливостями співпраці з Європейським Союзом. Історія про те, як Україна увійшла до трійки лідерів за обсягами експортованої органічної продукції до Європейського Союзу.

Глибоцька ОТГ завдяки підтримці ЄС та міжнародних організацій стала прикладом для громад України
25/06/2022

Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України до ЄС розпочав рубрику #УспіхиУА — про те, як українці на практиці реалізують Угоду про асоціацію з ЄС і користуються можливостями співпраці з Європейським Союзом. Історія територіальної громади в Чернівецькій області – Глибоцька ОТГ.

«70 людей пройшли стажування у закордонних університетах»
05/03/2022

Зараз реформування у сфері вищої освіти зосереджується на співпраці з ЄС задля її інтеграції у європейський простір відповідно до Болонського процесу, що потребує підвищення якості управління університетами, забезпечення прозорості їх діяльності, забезпечення якості та модернизації вищої освіти

"Позитивні результати медичної реформи" або як покращити якість лікування
04/03/2022

Багато років Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня працювала неефективно: фактично лікарі не відповідали за результати амбулаторного лікування, батьки малих пацієнтів зверталися до будь-якого вузького спеціаліста і лікування могло тривати дуже довго, адже система була побудована на зацікавленні лікарів у хворому пацієнті

Зміївська фабрика робить папір з відходів
03/03/2022

Зміївська паперова фабрика – єдина в Україні, яка переробляє упаковки Tetra Pak. Звичайний пакет від молока тут можуть розібрати на волокно, з якого потім, наприклад, зроблять газету. Підприємство постійно вдосконалює свої технології, а за досвідом і новими партнерами щораз прямує до країн ЄС