Економічна та галузева співпраця

До кінця 2019 року система HACCP стане обов'язковою для понад 200 тисяч підприємств
19/10/2018

Запровадження принципів НАССР підвищить безпечність продуктів харчування, які вони виробляють і постачають споживачам. Також нові стандарти покращать якість вітчизняних продуктів харчування та відкриють нові ринки збуту для української продукції. 

Ухвалення антитютюнового закону посилить захист здоров'я молоді
18/10/2018

Законопроект 4030а перебачає заборону видимого розміщення сигарет у місцях продажів, що зменшить приховану рекламу сигарет, знизить привабливість куріння для молоді і запобігатиме дитячому курінню. Ухвалення цього законопроекту забезпечить виконання зобов’язань України, відповідно до Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну.

Авіакомпанія Brussels Airlines розпочала польоти до України
17/10/2018

Сьогодні відбувся перший рейс сполученням Київ-Брюссель авіакомпанії Brussels Airlines.

Семерак: Україна, Грузія та Молдова отримають фінансову допомогу від ЄС на розвиток екологічної сфери
10/10/2018

У Люксембурзі відбулася друга Міністерська зустріч Східного Партнерства з питань довкілля та змін клімату. Під час заходу обговорювалися питання виконання Міністерської Декларації Східного Партнерства 2016 року, зокрема, оцінки впливу на довкілля, запровадження басейного управління водними ресурсами, моніторингу стану довкілля, циклічної економіки.

Велика Британія продовжить допомагати Україні в реформуванні та розбудові Збройних Сил
09/10/2018

Іванна Климпуш-Цинцадзе висловила подяку Великій Британії за підтримку України, а також за значні зусилля британського Уряду щодо зміцнення безпеки нашої держави. 

Парламент ратифікував фінансову угоду між Україною і ЄІБ на модернізацію Укрзалізниці
03/10/2018

Угода передбачає залучення інвестицій в обсязі близько 300 млн. євро для будівництва другої колії, електрифікації та модернізації систем сигналізації і зв'язку на напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка

Три українські еко-стартапи братимуть участь у фіналі найбільшого конкурсу зелених бізнес-ідей ClimateLaunchpad
02/10/2018

Віце-прем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе закликала підтримати екологічні інновації, які є важливою частиною європейської інтеграції

У Міненерговугілля обговорили з представниками ОЕСР реформування державних підприємств і стратегічний розвиток енергетичного сектору
01/10/2018

Наталія Бойко провела робочу зустріч із місією Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) з метою обговорення Звіту з оцінки реформування державних підприємств у нафтогазовому секторі.

Могеріні: ЄС залишається на позиціях повної та безумовної підтримки суверенітету і територіальної цілісності України
26/09/2018

Високий Представник ЄС підтвердила незмінність підходів ЄС щодо питання застосування санкцій стосовно Росії

Європейська Комісія підтримує політику МІненерговугілля щодо розвитку відновлювальної енергетики
18/09/2018

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України відбулася зустріч з представниками Європейської Комісії, на якій сторони обговорили двостороннє співробітництво в секторі відновлювальної енергетики. Про це повідомляє прес-служба МІністерства.