Новини

Вітчизняний лоукостер SkyUp розпочав роботу, – Мінінфраструктури
21/05/2018

В Україні розпочав свою діяльність вітчизняний лоукостер SkyUp.

Новий Бескидський тунель буде зданий в експлуатацію до кінця травня, - Володимир Гройсман
16/05/2018

Новий двоколійний залізничний Бескидський тунель, який є одним з найбільших побудованих за роки незалежності інфраструктурних об’єктів української залізниці, буде остаточно зданий в експлуатацію до кінця травня – як того вимагає відповідне урядове доручення.

Україна відзначає 10 років членства в СОТ
16/05/2018

Україна відзначає свій перший ювілей членства в СОТ. Сьогодні виповнюється 10 років з моменту набуття членства у Світовій організації торгівлі.

Через вибори президента Росії в Криму ЄС додав до санкційного списку 5 осіб
14/05/2018

Рада ЄС додала п’ять людей до списку осіб, на які поширюються обмежувальні заходи у відповідь на дії, що підривають чи загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України. Про це повідомляє Представництво ЄС в Україні.

Степан Кубів у Польщі обговорив Карпатську стратегію з Міністром інвестицій і розвитку Польщі Єжи Квєцінським
14/05/2018

Перший віце-прем’єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів у Катовіце зустрівся з Міністром інвестицій і розвитку Польщі Єжи Квєцінським.

Голова Держпродспоживслужби обговорив адаптацію законодавства ЄС з керівництвом компанії «Сингента»
11/05/2018

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа та керівництво компанії «Сингента» обговорили процес адаптації законодавства України до стандартів ЄС у галузях насінництва, засобів захисту рослин, біотехнологій.

Президенти України та Європейської Ради домовилися про проведення 20-го саміту Україна-ЄС
10/05/2018

Президент України Петро Порошенко та Президент Європейської Ради Дональд Туск домовилися щодо проведення 20-го, ювілейного саміту Україна-ЄС влітку цього року в Брюсселі.

Україна і Македонія планують переглянути Угоду про вільну торгівлю
08/05/2018

7 травня в Мінекономрозвитку відбулася зустріч заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України - Торгового представника Україна Наталії Микольської з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Македонія в Україні паном Столе Змейкоскі.