Випуск №26 від 21 травня 2018 року

View this email in your browser

             21.05  – 14.05       

Шановні колеги!

Ви отримали «Євроінтеграційний дайджест» від команди Офісу Віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, а також проекту Association4U. Сподіваємося, що добірка буде для Вас цікавою та корисною.

В Україні стартувала інформаційна кампанія «Євроінтеграція: сила можливостей»До Дня Європи в Україні презентували інформаційну кампанію «Євроінтеграція: сила можливостей». Мета кампанії − підвищити рівень свідомої підтримки європейського курсу країни та обізнаності українців про те, якими перевагами цього курсу вони можуть скористатися. Проект ініційований та реалізується Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції за сприяння проекту ЄС Association4U. Інформкампанія триватиме в соціальних мережах, на інтернет-сторінках, телевізійних проектах медіа-партнерів та через зовнішню рекламу з травня по грудень 2018 р.
Детальніше                                                                                                                     
18.05.2018

                                              День Європи в Україні«Чотири роки тому Україна обрала європейський шлях, і я хочу запевнити, що Україна ніколи не буде сама на цьому шляху. Жителям ЄС є чого повчитися в українців. Україна має бути гордою тим, як багато вона може запропонувати Євросоюзу і тим, яку репутацію вона зараз створює в ЄС», - заявив голова Представництва ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі під час урочистого прийняття Представництва з нагоди святкування Дня Європи.
«Саме за вибір європейської ідентичності та рішучу відмову від радянського минулого ми щоденно розплачуємося військовою агресією Російської Федерації. Тому європейська ідея для українського народу – це не просто гасло, це щоденна боротьба», - заявила Віце-прем’єрка Іванна Климпуш-Цинцад