Архів новин

Нацбанк у 2018 році виконав усі заплановані заходи у сфері євроінтеграції
19/02/2019

Регулятор фокусувався на адаптації законодавства у сферах банківського регулювання та нагляду, лібералізації ринку капіталу та функціонуванні платіжних систем.

Немає Європи без України — Дональд Туск
19/02/2019

Президент Європейської Ради взяв участь у спеціальному засіданні Верховної Ради у зв’язку з п’ятою річницею з початку збройної агресії Російської Федерації проти України.

Провідний італійський виробник горіхів має намір вирощувати їх в Україні
19/02/2019

Україна славиться у світі своїми родючими землями і може посісти провідні позиції в застосуванні новітніх європейських сільськогосподарських технологій.

В Україні покажуть соціальну рекламу про стереотипний поділ професій на "жіночі" та "чоловічі"
19/02/2019

Відеоролики відзняли в межах комунікаційної кампанії "В професії всі рівні".

Усі рішення органів влади в Україні мають ухвалюватися через призму внесених в Конституцію змін щодо незворотності курсу на ЄС та НАТО, - Іванна Климпуш-Цинцадзе
18/02/2019

Вона нагадала, що П'яте засідання Ради асоціації Україна – ЄС засвідчило позитивну оцінку Євросоюзом досягнутого Україною прогресу у виконанні Угоди про асоціацію.

Восени в Україні з'явиться ще один міжнародний аеропорт
18/02/2019

У перспективі після відкриття міжнародного пункту пропуску на аеродромі "Біла Церква" очікується поступове зростання кількості авіаційних операцій до 300 на рік.

"Книжковий Арсенал" увійшов до шорт-листа престижної літературної премії у Великій Британії
15/02/2019

International Excellence Awards є однією з найпрестижніших премій Великої Британії, яку заснували Лондонська книжкова ярмарка та Британська асоціація видавців.