Аналітика

Огляд розробок у законодавстві ЄС, правовому аналізі та адаптації законодавства ЄС в Україні
04/03/2022

 

Презентуємо 37-й випуск огляду розробок у законодавстві ЄС та його правовому аналізі, а також розробок щодо адаптації законодавства ЄС в Україні.

 

 

Випуск охоплює період 1 січня - 29 лютого 2020.

ПРАВОВІ АСПЕКТИ ВІДНОСИН МІЖ УКРАЇНОЮ ТА ЄС

Імплементація Угоди про асоціацію:

Пріоритети співпраці з ЄС у сфері безпеки
19/02/2022

Експерти аналітичного центру Європа без бар'єрів зробили дослідження щодо співпраці між Україною та ЄС у сфері юстиції, свободи та безпеки

Зелене завдання: як Україні знайти своє місце у кліматичній політиці ЄС
27/01/2022

Що дасть Україні приєднання до нових екологічних ініціатив ЄС? Аналізує Наталія Андрусевич, голова правління Ресурсно-аналітичного центру "Суспільство і довкілля", координаторка Робочої групи 5 "Енергетика, транспорт, довкілля та зміна клімату" Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

Перегляд умов зони вільної торгівлі з ЄС – нові можливості чи втрата позицій?
12/09/2021

У 2020 році Україна матиме чергове вікно можливостей для посилення торгівлі з Європейським Союзом, і уряд України готовий як до перемовин з цього питання, так і до реалізації нових можливостей. Про це у липні 2019 року заявив колишній глава уряду Володимир Гройсман.

Позиційний документ «Європейська та євроатлантична інтеграція»
16/08/2021

Європейська та євроатлантична інтеграція (Transition book, 2019)

Звіт про діяльність Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції з реалізації політики ґендерної рівності за 2017 р. – І півріччя 2019 р.
25/07/2021

Звіт про діяльність Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе з реалізації політики ґендерної рівності за 2017 р. – І півріччя 2019 р. із додатками. 

Звіт Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за час роботи в Уряді (2016-2019 рр.)
25/07/2021

Звіт Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе за час її роботи в Уряді. 

Створення конкурентного середовища та зменшення ризиків неплатоспроможності на страховому ринку України
20/05/2022

Євроінтеграційний портал за підтримки проекту Association4U продовжує цикл публікацій, присвячений законопроектам та законам Дорожньої карти. Сьогодні ми розкажемо про законопроект, що має імплементувати частину зобов’язань України в страховому секторі та запровадити європейські принципи регулювання.

Чому децентралізація політичної влади в Україні є завданням європейської інтеграції?
14/05/2022

Євроінтеграційний портал за підтримки проекту Association4U продовжує цикл публікацій, присвячений законопроектам та законам Дорожньої карти. Сьогодні ми спробуємо проаналізувати чому потрібно вносити зміни до Конституції України в частині децентралізації.

«Східному партнерству» – 10 років!
08/05/2022

В рамках політики «Східне партнерство» укладено Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, Грузією та Республікою Молдова. Значною частиною цих Угод є положення про Поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі з ЄС, яка відкриває доступ до внутрішнього ринку ЄС. Виконання цих Угод впливає на громадян, зокрема, у таких сферах як торгівля, мобільність, економічний розвиток і покращення якості життя.