Аналітика

Аналітичний документ «Європейський зелений курс: можливості та загрози для України»
26/05/2020

У документі відображені та проаналізовані мета, основні завдання та ключові компоненти Європейського зеленого курсу – програми дій Європейської Комісії для переходу до кліматично нейтральної Європи до 2050 року. 

Звіт ООН Жінки Україна щодо досягнення гендерної рівності в Україні за 2019 рік
14/05/2020

Звіт містить вичерпну інформацію про основні результати та позитивні зрушення у сфері досягнення гендерної рівності в Україні.

Огляд розробок у законодавстві ЄС, правовому аналізі та адаптації законодавства ЄС в Україні №39
05/05/2020

Презентуємо 39-й випуск огляду розробок у законодавстві ЄС та його правовому аналізі, а також розробок щодо адаптації законодавства ЄС в Україні. Огляд  створено в рамках проєкту "Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС” Фаза II (Association4U). 

«Національна безпека та оборона» – журнал №1-2 (2020) українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова
24/04/2020

В журналі містяться матеріали, що відносяться до різних сфер національної безпеки України: політичної, економічної, соціальної, екологічної, воєнної, науково- технологічної та інформаційної.

Практичний посібник «Комунікація у громадах. Практичні кроки до ефективного діалогу з мешканцями»
13/04/2020

Посібник стане у пригоді керівникам та керівницям органів місцевого самоврядування, адже містить практичні інструменти та поради, як бути прозорими, ефективними та інноваційними під час спілкування зі своїми громадянами та іншими зацікавленими сторонами.

Огляд розробок у законодавстві ЄС, правовому аналізі та адаптації законодавства ЄС в Україні №38
06/04/2020

Презентуємо 38-й випуск огляду розробок у законодавстві ЄС та його правовому аналізі, а також розробок щодо адаптації законодавства ЄС в Україні. Огляд     створено в рамках проєкту "Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС” Фаза II (Association4U).

Огляд розробок у законодавстві ЄС, правовому аналізі та адаптації законодавства ЄС в Україні
04/03/2020

 

Презентуємо 37-й випуск огляду розробок у законодавстві ЄС та його правовому аналізі, а також розробок щодо адаптації законодавства ЄС в Україні.

 

 

Випуск охоплює період 1 січня - 29 лютого 2020.

ПРАВОВІ АСПЕКТИ ВІДНОСИН МІЖ УКРАЇНОЮ ТА ЄС

Імплементація Угоди про асоціацію:

Пріоритети співпраці з ЄС у сфері безпеки
19/02/2020

Експерти аналітичного центру Європа без бар'єрів зробили дослідження щодо співпраці між Україною та ЄС у сфері юстиції, свободи та безпеки

Зелене завдання: як Україні знайти своє місце у кліматичній політиці ЄС
27/01/2020

Що дасть Україні приєднання до нових екологічних ініціатив ЄС? Аналізує Наталія Андрусевич, голова правління Ресурсно-аналітичного центру "Суспільство і довкілля", координаторка Робочої групи 5 "Енергетика, транспорт, довкілля та зміна клімату" Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

Перегляд умов зони вільної торгівлі з ЄС – нові можливості чи втрата позицій?
12/09/2019

У 2020 році Україна матиме чергове вікно можливостей для посилення торгівлі з Європейським Союзом, і уряд України готовий як до перемовин з цього питання, так і до реалізації нових можливостей. Про це у липні 2019 року заявив колишній глава уряду Володимир Гройсман.