Огляд розробок у законодавстві ЄС, правовому аналізі та адаптації законодавства ЄС в Україні №38

Презентуємо 38-й випуск огляду розробок у законодавстві ЄС та його правовому аналізі, а також розробок щодо адаптації законодавства ЄС в Україні. Огляд   створено в рамках проєкту "Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС” Фаза II (Association4U). 

Цей випуск охоплює період 1-31 березня 2020.

 

 

 

Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції опублікував Звіт про виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС за 2019 рік.

 Кабінет Міністрів України затвердив новий Регламент своєї роботи, що посилює відповідність урядових законопроектів законодавству ЄС (4.03.2020). Регламент   набуде чинності 1 липня 2020 року.

 Мінекономіки опублікувало Проєкт Закону України «Про авторське право і суміжні права».

"Зв’язок між децентралізацією та європейською інтеграцією", дослідження Центру «Нова Європа» та Центру східноєвропейських та міжнародних досліджень (ZOiS, Німеччина).

Мінекономіки опублікувало Проєкт Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо метрології та метрологічної діяльності”, що, зокрема, наближає законодавство України до законодавства ЄС.

Рада починає погоджувати з ЄС енергетичні законопроєкти за новою процедурою, новина на сайті “Європейська правда”.

Майбутнє Угоди про асоціацію між Україною та ЄС: довкілля та клімат, аналітична записка ГО«Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля».

Мінекономіки опублікувало Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Деякі питання реалізації Закону України “Про безпечність та гігієну кормів” що, зокрема, наближає законодавство України до законодавства ЄС.

Переглянути повну весію документу Огляд розробок у законодавстві ЄС, правовому аналізі та адаптації законодавства ЄС в Україні.