Аналітика та публікації

Євроінтеграція зсередини та зовні
09/05/2018

Стаття Генерального директора Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної для спеціального номеру Юридичної газети, що присвячений Угоді про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Євроінтеграція в регіональних ЗМІ: області-лідери та аутсайдери
16/04/2018

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій в рамках проекту "Просування реформ в регіони" досліджував, яким чином євроінтеграція висвітлюється у регіональних ЗМІ України.

Протистояння, Переосмислення, Протидія – як зробити демократію сильною знову
13/04/2018

Світ опинився на межі великого протистояння, уникнути якого неможливо. Про невідворотність великої боротьби цінностей, світоглядів та цивілізаційних підходів, а також про те, як демократії вистояти в цій боротьбі Віец-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе говорила під час Київського безпекового форуму.

Зменшення фальсифікату в магазинах на 50% до кінця року стане гарним результатом зміни системи контролю безпечності харчових продуктів, – Володимир Лапа
04/04/2018

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа в інтерв'ю Українським Новинам розповів про зміни у системі контролю безпечності харчових  продуктів.

7 рецептів ефективної комунікації громадянського суспільства України з Брюсселем
30/03/2018

Громадські організації України попри значний досвід співпраці з Європейським Союзом, все ще не використовують всі наявні можливості у повній мірі. Про те, як зробити комунікацію представників українського громадянського суспільства з ЄС, розповідає проект "Громадська синергія".

Звіт з виконання Угоди про асоціацію: не слід плутати моніторинг з оцінкою
26/03/2018

​Публікація Звіту про виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом у 2017 році викликала дискусію щодо доцільності використання відсотків в якості показників прогресу виконання Угоди.

Безпечні харчі. Із квітня виробників продуктів перевірятимуть без попередження
23/03/2018

В рамках проекту "Просування реформ в регіони" за сприяння Європейського Союзу ГО "Громадське телебачення: Черкаси" підготувало публікацію, в якій роз’яснюються наслідки законодавчих змін у сфері безпечності продуктів харчування.

Експорт спростовує міфи: що показала торгівля України з ЄС у 2017 році
14/03/2018

Для українських експортерів вже майже чотири роки де-факто діє зона вільної торгівлі з ЄС. Що змінилося за це час?

Пріоритетні завдання з євроінтеграції для Верховної Ради: аналіз "Українського центру європейської політики"
26/02/2018

У своїй статті для «Європейської правди» експерти ГО "Український центр європейської політики" аналізують головні завдання з євроінтеграції, що постають перед Верховною Радою цього року.

Як скористатися Пан-Євро-Мед: пояснення для експортерів
13/02/2018

Про те, які переваги отримали українські експортери після того, як Україна приєдналася до Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження (Пан-Євро-Мед) у своїй колонці для видання "Європейська правда" пише юрист ЮФ "Ілляшев та Партнери" Олексій Горбатюк.