Аналітика

«Євромапа України-2. Рейтинг європейської інтеграції областей»
25/09/2020

«Євромапа України-2. Рейтинг європейської інтеграції областей» – унікальне дослідження, підготовлене аналітиками Центру «Нова Європа» у співпраці з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

Огляд розробок у законодавстві ЄС, правовому аналізі та адаптації законодавства ЄС в Україні №42
31/08/2020

Презентуємо 42-й випуск огляду розробок у законодавстві ЄС та його правовому аналізі, а також розробок щодо адаптації законодавства ЄС в Україні. Огляд створено в рамках проєкту "Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС” Фаза II (Association4U). 

Пропозиція із Брюсселя: що запропонував ЄС для збільшення українського експорту
31/08/2020

Єврокомісія схвалила пакет пропозицій, спрямованих на збільшення торгівлі між ЄС та країнами пан-євро-середземноморського регіону (Пан-Євро-Мед), зокрема Україною. Як працюватиме нова ініціатива для України?

Огляд розробок у законодавстві ЄС, правовому аналізі та адаптації законодавства ЄС в Україні №41
02/07/2020

Презентуємо 41-й випуск огляду розробок у законодавстві ЄС та його правовому аналізі, а також розробок щодо адаптації законодавства ЄС в Україні. Огляд створено в рамках проєкту "Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС” Фаза II (Association4U). 

Як євроінтеграція України сприяє появі стартапів
29/06/2020

Які сходинки у рейтингу стартапів чекають на Україну, якщо ми наблизимо своє право до європейського та лібералізуємо доступ нашим компаніям до ринку ЄС?

Огляд розробок у законодавстві ЄС, правовому аналізі та адаптації законодавства ЄС в Україні №40
02/06/2020

Огляд створено в рамках проєкту "Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС” Фаза II (Association4U).

Презентовано рейтинг областей «Євромапа здоров’я»
02/06/2020

«Євромапа здоров’я» – це рейтинг областей України за головними показниками в сфері охорони здоров’я.

Аналітичний документ «Європейський зелений курс: можливості та загрози для України»
26/05/2020

У документі відображені та проаналізовані мета, основні завдання та ключові компоненти Європейського зеленого курсу – програми дій Європейської Комісії для переходу до кліматично нейтральної Європи до 2050 року. 

Звіт ООН Жінки Україна щодо досягнення гендерної рівності в Україні за 2019 рік
14/05/2020

Звіт містить вичерпну інформацію про основні результати та позитивні зрушення у сфері досягнення гендерної рівності в Україні.

Огляд розробок у законодавстві ЄС, правовому аналізі та адаптації законодавства ЄС в Україні №39
05/05/2020

Презентуємо 39-й випуск огляду розробок у законодавстві ЄС та його правовому аналізі, а також розробок щодо адаптації законодавства ЄС в Україні. Огляд  створено в рамках проєкту "Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС” Фаза II (Association4U).