Аналітика

Перегляд умов зони вільної торгівлі з ЄС – нові можливості чи втрата позицій?
12/09/2019

У 2020 році Україна матиме чергове вікно можливостей для посилення торгівлі з Європейським Союзом, і уряд України готовий як до перемовин з цього питання, так і до реалізації нових можливостей. Про це у липні 2019 року заявив колишній глава уряду Володимир Гройсман.

Позиційний документ «Європейська та євроатлантична інтеграція»
16/08/2019

Європейська та євроатлантична інтеграція (Transition book, 2019)

Звіт про діяльність Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції з реалізації політики ґендерної рівності за 2017 р. – І півріччя 2019 р.
25/07/2019

Звіт про діяльність Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе з реалізації політики ґендерної рівності за 2017 р. – І півріччя 2019 р. із додатками. 

Звіт Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за час роботи в Уряді (2016-2019 рр.)
25/07/2019

Звіт Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе за час її роботи в Уряді. 

Створення конкурентного середовища та зменшення ризиків неплатоспроможності на страховому ринку України
20/05/2019

Євроінтеграційний портал за підтримки проекту Association4U продовжує цикл публікацій, присвячений законопроектам та законам Дорожньої карти. Сьогодні ми розкажемо про законопроект, що має імплементувати частину зобов’язань України в страховому секторі та запровадити європейські принципи регулювання.

Чому децентралізація політичної влади в Україні є завданням європейської інтеграції?
14/05/2019

Євроінтеграційний портал за підтримки проекту Association4U продовжує цикл публікацій, присвячений законопроектам та законам Дорожньої карти. Сьогодні ми спробуємо проаналізувати чому потрібно вносити зміни до Конституції України в частині децентралізації.

«Східному партнерству» – 10 років!
08/05/2019

В рамках політики «Східне партнерство» укладено Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, Грузією та Республікою Молдова. Значною частиною цих Угод є положення про Поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі з ЄС, яка відкриває доступ до внутрішнього ринку ЄС. Виконання цих Угод впливає на громадян, зокрема, у таких сферах як торгівля, мобільність, економічний розвиток і покращення якості життя.

Усунення загроз для безпеки громадян і навколишнього середовища: належне перевезення небезпечних вантажів
06/05/2019

Євроінтеграційний портал за підтримки проекту Association4U продовжує цикл публікацій, присвячений законопроектам та законам Дорожньої карти. Сьогодні ми розкажемо про законопроект, що має на меті узгодження правових систем України та країн ЄС при перевезенні небезпечних вантажів задля гарантування безпеки та мінімізації ризиків.

Встановлення європейських стандартів соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні
24/04/2019

Євроінтеграційний портал за підтримки проекту Association4U продовжує цикл публікацій, присвячений законопроектам та законам Дорожньої карти євроінтеграційних законопроектів. Сьогодні ми розкажемо про законопроект, що має на меті підвищити рівень зайнятості та соціального захисту осіб з інвалідністю.

Повна і правдива інформація про харчові продукти
11/04/2019

Євроінтеграційний портал за підтримки проекту Association4U продовжує цикл публікацій, присвячений законопроектам та законам Дорожньої карти євроінтеграційних законопроектів. Сьогодні ми cпробуємо з’ясувати чому інформування споживачів щодо харчових продуктів є важливим як для євроінтеграції, так і для забезпечення прав кожного громадянина України.