Ольга Стефанішина: Досягнення гендерної рівності в Україні має бути враховане в усіх напрямах роботи

Сьогодні, 16 липня Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина провела розширену нараду з представниками усіх Міністерств, центральних органів виконавчої влади щодо пріоритетів гендерної політики та виконання зобов’язань України в рамках Партнерства Біарріц.

«Досягнення гендерної рівності в Україні має розглядатися не тільки як окреме завдання Уряду, а і як ціль усіх державних програм та стратегічних напрямів розвитку суспільства, – зазначила Ольга Стефанішина. – Гендерна рівність – це один з пріоритетів Уряду та моїх особисто, як Віцепрем'єрки».

Ольга Стефанішина наголосила, що гендерні питання включені в порядок денний всього процесу реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, партнерства Україна-НАТО та є важливим компонентом співпраці України з усіма міжнародними партнерами.

Учасники наради обговорили питання інтеграції гендерного компоненту в усі реформи, політики та стратегічні документи; впровадження порядку резолюції Ради Безпеки ООН 1325 "Жінки, мир,безпека"; виконання зобов’язань відповідно до Партнерства Біарріц; запуск інформаційних кампаній з подолання гендерних стереотипів, перегляд державних будівельних норм для створення безбар’єрного та інклюзивного простору та інші питання.