Коментар щодо законопроєкту №3739 щодо змін до Закону "Про публічні закупівлі"

Сьогодні Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроект №3739, яким пропонуються зміни до рамкового Закону "Про публічні закупівлі".

По суті - законопроект спрямований на точкове врегулювання фінансових взаємовідносин держави та машинобудівної галузі в аспекті, який стосується державних закупівель.

Питання щодо врахування в процесах державних закупівель нецінових критеріїв, зокрема, критерію щодо місцевої складової виробництва на території України, було та залишається предметом консультацій між Україною та ЄС и іншими торговими партнерами. Враховуючи те, що вказане питання безпосередньо стосується умов міжнародної торгівлі та зобов'язань України у рамках СОТ та Угоди про асоціацію з ЄС.

Ми також дуже закликаємо народних депутатів долучитися до цих консультацій, щоб презентувати своє бачення усім зацікавленим сторонам, оскільки це прямо стосується доступу до тендерів обсягом понад 17 трлн доларів у 48 державах світу, які має Україна, як країна-член Угоди про закупівлі СОТ. Пропонуємо долучатися і бізнесу, який за твердженням ініціаторів законопроекту №3739 є найбільшим вигодонабувачем від вказаних змін.

Доки тривають консультації, Уряд відпрацьовує пілотний підхід у згаданому напрямку, які дозволять побачити чи дійсно регулювання державних закупівель через нецінові критерії та механізми для українського машинобудування або в іншій сфері, дадуть очікуваний економічний ефект і чи буде він настільки позитивним, як пророкують ініціатори законопроекту №3739.

У разі успішності пілотного проекту ми матимемо додаткові аргументи та практичне бачення.

Важливо, що Україна давно задекларувала себе як суб'єкта світової політики, і на торговельній арені ми маємо відстоювати цю ідеологію й надалі. А це можливо лише на основі спільних принципів і правил у дусі співпраці, яка не закриває, а лише розширює інтеграцію України до Європейського Союзу. 

Надмірна квапливість в процесі прийняття ініціатив, які мають гарні наміри щодо підтримки національного товаровиробника, може звести нанівець такі позитивні наміри, якщо їх зміст не враховує баланс інтересів інших галузей економіки, зокрема тих підприємств, які працюють не лише на внутрішньому, а й на зовнішніх ринках.