Новини

Головне

Ольга Стефанішина відкрила у м. Дніпро регіональний Офіс з євроінтеграції

У м. Дніпро Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина разом з Головою Представництва ЄС в Україні Матті Маасікасом відкрили другий в Україні регіональний Офіс євроінтеграції.  Перший пілотний регіональний Офіс з євроінтеграції відкрився 15 жовтня 2020 року у м. Херсон.

30/11/2020
Харків та Луцьк отримали перші тролейбуси завдяки кредиту від Європейського інвестиційного банку
22/10/2020

Харків отримав перший низькопідлоговий, односекційний тролейбус з 49-ти комфортабельних тролейбусів, а Луцьк – перші два з 29-ти низькопідлогових 12-метрових тролейбусів, закуплених за кредитні кошти від Європейського інвестиційного банку.

Україна отримає 30 млн євро кредиту від Європейського інвестиційного банку на модернізацію логістичної мережі Укрпошти
07/10/2020

Під час 22-го саміту Україна-ЄС Європейський інвестиційний банк та національний оператор поштового зв’язку України АТ «Укрпошта» підписали угоду про залучення кредиту у розмірі 30 мільйонів євро для продовження модернізації та цифровізації поштових послуг країни. 

Україна покращить енергоефективність громадських будівель завдяки 300 млн євро кредиту від Європейського інвестиційного банку
07/10/2020

Під час 22-го саміту Україна-ЄС ЄІБ і Міністерство розвитку громад та територій України підписали угоду про залучення кредиту у розмірі 300 млн євро для покращення енергоефективності 1000 громадських будівель, зокрема шкіл, культурних центрів, дитячих садків та лікарень. 

Україна отримала від ЄС і ВООЗ понад 100 кисневих концентраторів для пацієнтів з COVID-19
15/09/2020

Всесвітня організація охорони здоров'я спільно з Європейським Союзом закупили та доставили в Україну 100 концентраторів кисню. Загальна вартість медичного обладнання складає понад 78 тис. євро.

Львів отримає 12 млн євро від Європейського інвестиційного банку на оновлення трамвайного парку
03/09/2020

У рамках проєкту «Міський громадський транспорт України» Львів отримає 12 млн євро кредиту від Європейського інвестиційного банку на закупівлю 10 нових низькопідлогових трамваїв. Ще 8,8 млн євро буде додатково дофінансовано з міського бюджету.

Програма ЄС «Підтримка реформ з розвитку верховенства права в Україні (ПРАВО)» отримає додаткове фінансування
02/09/2020

Уряд України ухвалив необхідні зміни та уповноважив Віцепрем’єр-міністерку з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгу Стефанішину підписати Додаткову Угоду між Україною та ЄС до Угоди про фінансування програми «Підтримка реформ з розвитку верховенства права в Україні (ПРАВО)».

Червоний Хрест України доправив другу партію додаткової гуманітарної допомоги постраждалим від повеней в Україні
13/08/2020

На запит Уряду Червоний Хрест України доправив другу партію додаткової гуманітарної допомоги постраждалим від повеней у Західні області.

Україна отримає 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги від Європейського Союзу
23/07/2020

Про це під час свого візиту до Брюсселя повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.