Новини

Головне

Ольга Стефанішина взяла участь у відкритті Регіонального представництва Консультативної місії ЄС в Маріуполі

Робота Консультативної місії ЄС (EUAM) є стратегічно важливою для розбудови цивільного сектору безпеки України відповідно до європейських стандартів і практик.

25/09/2020
Україна отримала від ЄС і ВООЗ понад 100 кисневих концентраторів для пацієнтів з COVID-19
15/09/2020

Всесвітня організація охорони здоров'я спільно з Європейським Союзом закупили та доставили в Україну 100 концентраторів кисню. Загальна вартість медичного обладнання складає понад 78 тис. євро.

Львів отримає 12 млн євро від Європейського інвестиційного банку на оновлення трамвайного парку
03/09/2020

У рамках проєкту «Міський громадський транспорт України» Львів отримає 12 млн євро кредиту від Європейського інвестиційного банку на закупівлю 10 нових низькопідлогових трамваїв. Ще 8,8 млн євро буде додатково дофінансовано з міського бюджету.

Програма ЄС «Підтримка реформ з розвитку верховенства права в Україні (ПРАВО)» отримає додаткове фінансування
02/09/2020

Уряд України ухвалив необхідні зміни та уповноважив Віцепрем’єр-міністерку з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгу Стефанішину підписати Додаткову Угоду між Україною та ЄС до Угоди про фінансування програми «Підтримка реформ з розвитку верховенства права в Україні (ПРАВО)».

Червоний Хрест України доправив другу партію додаткової гуманітарної допомоги постраждалим від повеней в Україні
13/08/2020

На запит Уряду Червоний Хрест України доправив другу партію додаткової гуманітарної допомоги постраждалим від повеней у Західні області.

Україна отримає 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги від Європейського Союзу
23/07/2020

Про це під час свого візиту до Брюсселя повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Євросоюз виділив Україні 105 млн євро на підтримку малого бізнесу та реформ
16/07/2020

Ольга Стефанішина підписала три угоди з Європейською комісією на фінансування нових програм допомоги ЄС для України на 105 млн. Це фінансування надається в рамках пакету допомоги Євросоюзу Україні, спрямованого на підтримку малого бізнесу, реформ та подолання наслідків епідемії COVID-19.

Украерорух отримає 25 млн євро кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку
14/07/2020

Державне підприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух) отримає кредит на суму 25 млн євро від Європейського банку реконструкції та розвитку для поповнення обігових коштів.

Уряд Франції допоможе модернізувати систему постачання питної води у Маріуполі
13/07/2020

Уряд Франції в особі компанії Natixis надає Україні пільговий кредит в розмірі 64 млн євро на проєкт з модернізації системи постачання питної води у місті Маріуполь